Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • SZKOLENIA KONFERENCJE

  ex-element-solid ex-element-solid ex-element-solid ex-element-solid

  Sale konferencyjne i szkoleniowe

  Miejsce, w którym odbędzie się spotkanie biznesowe czy firmowe albo szkolenie ma ogromne znaczenie. Musi być odpowiednio przystosowane do potrzeb uczestników. Nasze sale konferencyjne i szkoleniowe charakteryzują się dużą nowoczesnością. Ponadto są przestronne i pozwalają na dowolne dostosowanie ustawienia stolików do indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

  Nasze obiekty konferencyjne to dwanaście sal, które są rozmieszczone na czterech kondygnacjach. Znacząco się od siebie różnią, przede wszystkim wielkością. W naszej ofercie znajdują się niewielkie obiekty z powierzchnią około 25 mkw., które idealnie sprawdzą się podczas kameralnych spotkań, a także duże sale o powierzchnie niemal 1300 mkw., które pomieszczą kilkaset osób. Wybór jest zatem bardzo szeroki i każdy przedsiębiorca, niezależnie od swoich potrzeb, znajdzie u nas odpowiednią propozycję dla siebie.

  Wynajem sal konferencyjnych

  Nasze sale szkoleniowe wyróżniają się nowoczesnym wyposażeniem. Każda z nich posiada klimatyzację, a także jest w pełni wyposażona w urządzenia techniczne i multimedialne, takie jak: system do tłumaczeń symultanicznych, monitory LED 55’ oraz Wi-Fi. Wynajem sal konferencyjnych jest zatem świetnym wyborem dla wszystkich osób, którym zależy na uzyskaniu dostępu do przestrzeni gotowej do poprowadzenia każdego spotkania.

  Dodatkowo część z naszych sal posiada wspaniały widok na trybuny i murawę, a każdą z przestrzeni można dowolnie zaaranżować. Co ważne, na uczestników spotkań czeka przestronny parking, który pomieści 950 aut.

   

  POJEMNOŚĆ DOSTĘPNYCH POWIERZCHNI

  POJEMONOŚĆ DOSTĘPNYCH POWIERZCHNI

  Dostępne powierzchnie

  POZIOM +1
  POZIOM +2
  POZIOM +3
  POZIOM 0 – STREFY I SALA
  POZIOM 0 – SALE W CZĘŚCI BIUROWEJ
  WIRTUALNY SPACER
  Operator gastronomiczny

  Pliki do pobrania

  icon
  OFERTA SALE KONFERENCYJNE
  Pobierz
  icon
  Folder Stadionu Miejskiego w Białymstoku
  Pobierz
  icon
  OFERTA DOSKONAŁE MIEJSCE NA KAŻDE WYDARZENIE
  Pobierz
  icon
  Regulamin Stadionu Miejskiego w Białymstoku
  Pobierz