Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • IMPREZY SPORTOWE

  ex-element-solid ex-element-solid ex-element-solid ex-element-solid

  Stadion Miejski w Białymstoku został stworzony z myślą o organizacji różnego rodzaju wydarzeń o charakterze sportowym, artystyczno-rozrywkowym oraz biznesowym. Dysponujemy przestrzenią, która umożliwia pomieszczenie na trybunach ponad 20 tysięcy osób, a to wszystko z doskonałą widocznością. Dzięki temu imprezy sportowe, które się u nas odbywają, zapewniają niezapomniane emocje. Na stadionie można z powodzeniem organizować imprezy związane z piłką nożną, futbolem amerykańskim, rugby, tenisem stołowym, zapasami, sztukami walki, łucznictwem sportowym, gimnastyką artystyczną, rolkarstwem, lacrosse, szachami czy biegami. Jesteśmy otwarci na propozycje naszych klientów i do każdej osoby podchodzimy w sposób spersonalizowany.

   

  Przestrzenie dostosowane do indywidualnych potrzeb

  Decydując się na współpracę z nami, klienci zyskują pewność dobrania przestrzeni do ich indywidualnych potrzeb. Boiska treningowe i piłkarskie to nie jedyne miejsca, gdzie mogą odbywać się imprezy sportowe. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy również parking, a także przestronne sale o uniwersalnym charakterze, pozwalające na organizację eventu dowolnego typu.

  Imprezy sportowe

  Oferta naszego obiektu jest niezwykle szeroka, a dzięki naszemu doświadczeniu każde wydarzenie przebiega sprawnie i bezpiecznie. Nasz obiekt wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, który oddajemy do dyspozycji naszych klientów. Niezależnie od tego, czy w imprezie biorą udział profesjonaliści, czy początkujący zawodnicy, oferujemy im możliwość skorzystania z szatni oraz pełnego zaplecza sanitarnego. Nasi pracownicy dbają o to, by nic nie zaburzyło toku wydarzenia. Zapewniamy pełne wsparcie zarówno w kwestiach związanych z organizacją wydarzenia sportowego, jak i imprezy integracyjnej. Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów, dlatego z przyjemnością dowiemy się, jak możemy pomóc w planowanym przez Państwa evencie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

  Cechy obiektu

  WYDARZENIA SPORTOWE

   

  Dostępne powierzchnie

  BOISKO BOCZNE
  PROMENADA
  TEREN ZIELONY
  MURAWA I TRYBUNY
  PARKING D
  PARKING A, B, H
  WIRTUALNY SPACER

  Kontakt

  e-mail:  biznes@stadion.bialystok.pl

  Adam Szulc
  e-mail: aszulc@stadion.bialystok.pl
  tel. +48 530 804 714

  Barbara Popowska
  e-mail: bpopowska@stadion.bialystok.pl
  tel. +48 533 815 566

  Michał Romańczuk
  e-mail: mromanczuk@stadion.bialystok.pl
  tel. +48 508 975 035

  OPERATOR GASTRONOMICZNY
  icon
  Folder Stadionu Miejskiego w Białymstoku
  Pobierz
  icon
  Regulamin Stadionu Miejskiego w Białymstoku
  Pobierz