Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • SPOTKANIA BIZNESOWE W SKYBOX

  ex-element-solid ex-element-solid ex-element-solid ex-element-solid

  Załatwianie interesów wiąże się z wieloma godzinami rozmów i dyskusji. Biznesmani chętnie spotykają się w przestrzeniach naszego stadionu. Do ich dyspozycji przekazujemy loże SKYBOX, które zapewniają odpowiednią dozę prywatności, a przy tym dają przestrzeń, dzięki wyjątkowemu widokowi na murawę. Tak zaaranżowane spotkania biznesowe przyjmują niepowtarzalną atmosferę i skłaniają do podejmowania przełomowych decyzji.

  Nasze loże wyróżniają się wydzieloną strefą trybun, które zostały wyposażone w bardzo komfortowe, szerokie fotele, umożliwiające debatowanie nad biznesowymi kwestiami, a także podziwianie płyty boiska,  zawodników podczas meczów czy korzystanie z nich podczas innych wydarzeń odbywających się na stadionie.

  Loże dla biznesmanów

  Nasze loże dla biznesmanów znajdują się na trzecim poziomie, dzięki czemu widok z nich jest naprawdę doskonały i pozwala na obserwację przebiegu każdego meczu. SKYBOX można wynająć na cały rok i mieć do nich dostęp 24h na dobę lub na konkretny event, w zależności od indywidualnych potrzeb danego klienta.

  Zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego, w celu ustalenia szczegółów współpracy. Co ważne, w lożach nie brakuje również miejsc na catering, co gwarantuje wysoki komfort spędzania czasu w naszych przestrzeniach, a także umożliwia wielogodzinne dyskusje i ubijanie interesów.

   

  Dostępne powierzchnie

  POZIOM +3
  Operator gastronomiczny

  Pliki do pobrania

  icon
  Oferta SKYBOX – LOŻA NA EVENT
  Pobierz
  icon
  FOLDER STADION MIEJSKI W BIAŁYMSTOKU
  Pobierz
  icon
  REGULAMIN SKYBOX
  Pobierz
  icon
  Regulamin Stadionu Miejskiego w Białymstoku
  Pobierz