Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • Operator gastronomiczny

  subheader-image

  Naszym oficjalnym operatorem gastronomicznym jest Dwór Czarneckiego, który uczestniczy w realizacji większości imprez i wydarzeń odbywających się na terenie obiektu. Restauracja świadczy usługi cateringowe podczas takich eventów, jak spotkania biznesowe, konferencje, bankiety, imprezy integracyjne dla firm, targi czy imprezy plenerowe. W zależności od potrzeb, restauracja obsługuje zarówno strefę publiczną, jak i gości VIP, dopasowując swoją ofertę do oczekiwań konkretnych klientów. W menu znajdą Państwo tradycyjne potrawy kuchni polskiej, a także wyjątkowe dania kuchni międzynarodowej. Posiłki przygotowywane są wyłącznie z produktów najwyższej jakości. Zapraszamy!

   

  Kontakt

  DWÓR CZARNECKIEGO
  Porosły-Kolonia 54 A
  16-070 Choroszcz k. Białegostoku

  Dwór Czarneckiego posiada prawie 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu działalności gastronomicznej, eventowej i cateringowej.
  Jakość świadczonych usług, została jest ceniona zarówno przez kontrahentów, jak i niezależne grona ekspercie. Prowadzona pod firmą „Dwór Czarneckiego” Helena Czarnecka Restauracja Forma, znalazła się wielokrotnie w żółtym przewodniku Gault&Millau w gronie najlepszych restauracji w Polsce.
  Ponadto, podmiot posiada szerokie doświadczenie w kompleksowej organizacji eventów jak i cateringów.

  Biuro Organizacji Imprez

  email: biuro@dworczarneckiego.pl – tel. +48 85 66 37 401