Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • Powierzchnie reklamowe Białystok

  ex-element-solid ex-element-solid ex-element-solid ex-element-solid

  Dzięki bogatej ofercie sportowo-rekreacyjnej, a także kulturalnej obiekt odwiedza rocznie blisko 400 tysięcy osób. Każdego miesiąca stadion gości nawet 35 tysięcy ludzi, a dziennie przejeżdża wokół niego niemalże 100 tysięcy aut. Wszystko to sprawia, że reklamy umieszczonej na terenie Stadionu Miejskiego w Białymstoku nie da się nie zauważyć.

  Baner to wyjątkowo skuteczna forma reklamy – pozwala dotrzeć nie tylko do mieszkańców miasta, ale też uczestników ruchu drogowego, kibiców czy też osób biorących udział we wszelkiego rodzaju eventach, w tym w organizowanych targach czy konferencjach.

  Doskonała lokalizacja obiektu oraz atrakcyjna architektura stwarzają dogodne warunki do promocji. Stąd też klientom biznesowym proponujemy najem powierzchni reklamowej na atrakcyjnych warunkach. Dysponujemy powierzchniami reklamowymi na zewnętrznych i wewnętrznych ogrodzeniach oraz wewnątrz budynku.

  Powierzchnie reklamowe

  Oferowane przez nas powierzchnie reklamowe to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców z wielu różnorodnych branż. Zawsze wychodzimy naprzeciw indywidualnym potrzeb poszczególnych klientów, dlatego dopasowujemy formę reklamy do oczekiwań. Osoby z nami współpracujące, mogą zdecydować, czy baner ma znaleźć się wewnątrz, czy na zewnątrz stadionu. Nasi klienci mogą również zdecydować się jedynie na reklamę w określonych miesiącach oraz podczas konkretnych imprez. Jesteśmy elastyczni i dobrze wiemy o tym, że to często specyfika branży i jej sezonowość decyduje o tym, w jakich miesiącach i dniach reklama jest najbardziej pożądana. Zachęcamy zatem do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

   

  Najem powierzchni reklamowej na Stadionie Miejskim

  W ofercie najmu powierzchni reklamowej znajdują się:

  • banery reklamowe o wymiarach:
   • 10,04 m x 1,9 m,
   • 5,04 m x 1,9 m,
   • niestandardowych,
  • tablice reklamowe typu billboard,
  • roll-up’y,
  • stoiska,
  • ekspozycje.

  Zainteresowanych zapraszamy do sprawdzenia dostępnych powierzchni oraz do wzięcia udziału w wirtualnym spacerze, który pozwoli w prosty i przyjemny sposób zwiedzić teren stadionu. W przypadku dodatkowych pytań – pozostajemy do dyspozycji.

  Dostępne powierzchnie

  MIEJSCA REKLAMOWE
  WIRTUALNY SPACER

  Kontakt

  e-mail:  biznes@stadion.bialystok.pl

  Adam Szulc
  e-mail: aszulc@stadion.bialystok.pl
  tel. +48 530 804 714

  Barbara Popowska
  e-mail: bpopowska@stadion.bialystok.pl
  tel. +48 533 815 566

  Michał Romańczuk
  e-mail: mromanczuk@stadion.bialystok.pl
  tel. +48 508 975 035

  Pliki do pobrania

  icon
  OFERTA REKLAMOWA
  Pobierz
  icon
  Folder Stadionu Miejskiego w Białymstoku
  Pobierz