Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • IMPREZY INTEGRACYJNE BIAŁYSTOK

  ex-element-solid ex-element-solid ex-element-solid ex-element-solid

  Z klasą, na sportowo czy na luzie – niezależnie od preferencji, imprezy firmowe, które są organizowane na naszym stadionie, zawsze spełniają oczekiwania wszystkich uczestników. Klientom oferujemy dostęp do wyjątkowych przestrzeni, które są bardzo różnorodne, a więc można je dobrać do swoich indywidualnych potrzeb, dzięki czemu eventy firmowe stają się niezapomnianym przeżyciem.

  Dysponujemy salami o różnej powierzchni, dzięki czemu z powodzeniem można u nas zorganizować niewielkie, kameralne przyjęcia, a także duże imprezy integracyjne nawet na kilka tysięcy osób. Do dyspozycji naszych klientów, oddajemy również teren wokół stadionu, a więc jest to idealne miejsce do organizacji imprez rekreacyjnych dla całych rodzin z dziećmi.

  Wynajem sali na imprezę

  Oferujemy wynajem sali na imprezę, niezależnie od jej charakteru, a uniwersalność wystroju naszych wnętrz pozwala na łatwe dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Mogą oni skorzystać z dwunastu sal na czterech kondygnacjach, obszernej promenady oraz terenu zielonego wokół stadionu.

  Co ważne, organizatorzy nie będą musieli martwić się również kwestią parkingu, ponieważ przed Stadionem Miejskim w Białymstoku pomieści się 950 samochodów. Osoby zainteresowane organizacją imprezy w naszych przestrzeniach, zachęcamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego.

  Imprezy integracyjne dla firm

  Imprezy firmowe organizowane są po to, by pracownicy mogli spotkać się w mniej formalnych okolicznościach, nawiązać ze sobą koleżeńskie relacje, a przede wszystkim dobrze się bawić. Bogaty w atrakcje event pozwala pracownikom wzmocnić więzi i stworzyć zgrany zespół. Wiemy, jak zadbać o to, by impreza integracyjna przebiegała sprawnie i pozostawiła po sobie niezapomniane wspomnienia. Nasz obiekt oferuje bogactwo możliwości w zakresie motywu przewodniego imprezy oraz kolejnych punktów programu. Mamy doświadczenie w obsłudze wydarzeń typu team building, oferujemy zatem sprawdzone rozwiązania i profesjonalną pomoc techniczną. Z naszych usług korzystają nie tylko duże firmy, ale również średni i mali przedsiębiorcy, którym zależy na budowaniu pozytywnej atmosfery w miejscu pracy.

  Lubimy nietypowe scenariusze i jesteśmy otwarci na nieszablonowe projekty. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, by zapewnić wszystkie możliwe udogodnienia, pomóc w opracowaniu programu atrakcji zarówno wewnątrz, jak i w otoczeniu obiektu, organizacji cateringu czy noclegu. To, co nas wyróżnia, to możliwość skorzystania z sal z bezpośrednim widokiem na murawę oraz wyjścia na trybuny. W naszej ofercie znajdą Państwo zwiedzanie stadionu, obsługę hostess, a w razie potrzeby również ochronę gości. Doświadczona kadra pracowników czuwa nad sprawnym i bezpiecznym przebiegiem każdej imprezy integracyjnej, jak również jest gotowa pomóc w przypadku wyjątkowych sytuacji. Nasz obiekt zapewnia optymalne warunki, by firmowy event umożliwił uczestnikom wzajemne poznanie się, poprawienie komunikacji, a także naładowanie baterii.

  Dostępne powierzchnie

  POZIOM +1
  POZIOM +2
  POZIOM +3
  POZIOM 0 – STREFY I SALA
  POZIOM 0 – SALE W CZĘŚCI BIUROWEJ
  BOISKO BOCZNE
  PROMENADA
  TEREN ZIELONY
  MURAWA I TRYBUNY
  WIRTUALNY SPACER

  POJEMNOŚĆ DOSTĘPNYCH POWIERZCHNI

  POJEMONOŚĆ DOSTĘPNYCH POWIERZCHNI

  Kontakt

  e-mail:  biznes@stadion.bialystok.pl

  Adam Szulc
  e-mail: aszulc@stadion.bialystok.pl
  tel. +48 530 804 714

  Barbara Popowska
  e-mail: bpopowska@stadion.bialystok.pl
  tel. +48 533 815 566

  Michał Romańczuk
  e-mail: mromanczuk@stadion.bialystok.pl
  tel. +48 508 975 035

  Operator gastronomiczny

  Pliki do pobrania

  icon
  OFERTA DOSKONAŁE MIEJSCE NA KAŻDE WYDARZENIE
  Pobierz
  icon
  Folder Stadionu Miejskiego w Białymstoku
  Pobierz
  icon
  Regulamin Stadionu Miejskiego w Białymstoku
  Pobierz