Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • IMPREZY FIRMOWE

  ex-element-solid ex-element-solid ex-element-solid ex-element-solid

  Z klasą, na sportowo czy na luzie – niezależnie od preferencji, imprezy firmowe, które są organizowane na naszym stadionie, zawsze spełniają oczekiwania wszystkich uczestników. Klientom oferujemy dostęp do wyjątkowych przestrzeni, które są bardzo różnorodne, a więc można je dobrać do swoich indywidualnych potrzeb, dzięki czemu eventy firmowe stają się niezapomnianym przeżyciem.

  Dysponujemy salami o różnej powierzchni, dzięki czemu z powodzeniem można u nas zorganizować niewielkie, kameralne przyjęcia, a także duże imprezy integracyjne nawet na kilka tysięcy osób. Do dyspozycji naszych klientów, oddajemy również teren wokół stadionu, a więc jest to idealne miejsce do organizacji imprez rekreacyjnych dla całych rodzin z dziećmi.

  Wynajem sali na imprezę

  Oferujemy wynajem sali na imprezę, niezależnie od jej charakteru, a uniwersalność wystroju naszych wnętrz pozwala na łatwe dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Mogą oni skorzystać z dwunastu sal na czterech kondygnacjach, obszernej promenady oraz terenu zielonego wokół stadionu.

  Co ważne, organizatorzy nie będą musieli martwić się również kwestią parkingu, ponieważ przed Stadionem Miejskim w Białymstoku pomieści się 950 samochodów. Osoby zainteresowane organizacją imprezy w naszych przestrzeniach, zachęcamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego.

  Dostępne powierzchnie

  POZIOM +1
  POZIOM +2
  POZIOM +3
  POZIOM 0 – STREFY I SALA
  POZIOM 0 – SALE W CZĘŚCI BIUROWEJ
  BOISKO BOCZNE
  PROMENADA
  TEREN ZIELONY
  MURAWA I TRYBUNY
  WIRTUALNY SPACER

  POJEMNOŚĆ DOSTĘPNYCH POWIERZCHNI

  POJEMONOŚĆ DOSTĘPNYCH POWIERZCHNI

  Operator gastronomiczny

  Pliki do pobrania

  icon
  OFERTA DOSKONAŁE MIEJSCE NA KAŻDE WYDARZENIE
  Pobierz
  icon
  Folder Stadionu Miejskiego w Białymstoku
  Pobierz
  icon
  Regulamin Stadionu Miejskiego w Białymstoku
  Pobierz