Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • TURNIEJE I MECZE

  ex-element-solid ex-element-solid ex-element-solid ex-element-solid

  Stadion Miejski w Białymstoku jest obiektem piłkarskim IV kategorii UEFA z pełnowymiarowym boiskiem z murawą naturalną oraz boiskiem treningowym ze sztuczną nawierzchnią.

  Dwie strefy zawodnicze, przestronne szatnie, zadaszone jedno i dwukondygnacyjne trybuny na 22 372 miejsc, wewnętrzna i zewnętrzna infrastruktura teletechniczna zapewniają doskonałe warunki do rozgrywania meczów na najwyższym poziomie. Głównym najemcą stadionu do rozgrywania meczów domowych w ramach rozgrywek ligowych jest Jagiellonia Białystok.

  Najczęściej wykorzystywanym boiskiem treningowym jest boisko boczne Stadionu Miejskiego w Białymstoku. Wymiary i wyposażenie boiska w profesjonalne bramki i piłkochwyty to doskonałe miejsce do treningów i rozgrywek meczowych. Na boisku bocznym rozgrywane są m.in. mecze: piłkarskie, futbolu amerykańskiego i rugby.

  Boisko wyposażone jest w 8 przenośnych bramek o wymiarach 5x2m. Boisko boczne wraz z infrastrukturą jest doskonałym miejscem do organizacji turniejów czy wydarzeń o charakterze komercyjnym, meczów firmowych, eventów etc. Do dyspozycji korzystających z boiska są 4 szatnie z natryskami, trybuny z 640 siedziskami oraz miejsca parkingowe na samochody osobowe oraz autokary.

   

  Dostępne powierzchnie

  BOISKO BOCZNE
  MURAWA I TRYBUNY
  WIRTUALNY SPACER

  Kontakt

  e-mail:  biznes@stadion.bialystok.pl

  Adam Szulc
  e-mail: aszulc@stadion.bialystok.pl
  tel. +48 530 804 714

  Barbara Popowska
  e-mail: bpopowska@stadion.bialystok.pl
  tel. +48 533 815 566

  Michał Romańczuk
  e-mail: mromanczuk@stadion.bialystok.pl
  tel. +48 508 975 035

  icon
  Folder Stadionu Miejskiego w Białymstoku
  Pobierz
  icon
  Regulamin Stadionu Miejskiego w Białymstoku
  Pobierz