Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • TARGI

  ex-element-solid ex-element-solid ex-element-solid ex-element-solid

  Stadion Miejski w Białymstoku to największy i najnowocześniejszy obiekt w północno-wschodniej Polsce. Jego wielkość i różnorodność dostępnych przestrzeni oraz możliwość niemalże dowolnej ich aranżacji, pozwala wystawcom zorganizować nie tylko bankiety firmowe, ale też niepowtarzalne wydarzenia targowe i wystawiennicze.

  Na cele organizacji targów oddajemy przestronne i nowoczesne powierzchnie o wielkości od 500 m2 do niemal 9000 m2. W ofercie mamy 3 komfortowe i klimatyzowane poziomy, obszerną promenadę na zewnątrz, przestronny garaż wewnątrz infrastruktury obiektu oraz parking o powierzchni ok. 25 000 m2. Dogodne miejsce można wybrać w zależności od ilości osób, charakteru organizowanych targów czy innych wydarzeń, bądź też pory roku. Zapewniamy również pełne, profesjonalne wsparcie personelu w zaaranżowaniu targów zgodnie z założonym planem. Dokładamy wszelkich starań, by efekt spełnił oczekiwania najbardziej wymagających klientów, ale też osób biorących udział w wydarzeniu.

  Zainteresowanych zapraszamy do sprawdzenia dostępnych powierzchni oraz ich pojemności. W przypadku dodatkowych pytań – pozostajemy do dyspozycji.

  Dostępne powierzchnie

  POZIOM +1
  POZIOM +2
  POZIOM 0 – STREFY I SALA
  PROMENADA
  TEREN ZIELONY
  PARKING D
  PARKING A, B, H
  WIRTUALNY SPACER
  Operator gastronomiczny

  Pliki do pobrania

  icon
  Oferta TARGI
  Pobierz
  icon
  Folder Stadionu Miejskiego w Białymstoku
  Pobierz
  icon
  Regulamin Stadionu Miejskiego w Białymstoku
  Pobierz