Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • TARGI

  ex-element-solid ex-element-solid ex-element-solid ex-element-solid

  Stadion Miejski w Białymstoku to największy i najnowocześniejszy obiekt w północno-wschodniej Polsce. Jego wielkość i różnorodność dostępnych przestrzeni oraz możliwość niemalże dowolnej ich aranżacji, pozwala wystawcom zorganizować nie tylko bankiety firmowe, ale też niepowtarzalne wydarzenia targowe i wystawiennicze.

  Na cele organizacji targów oddajemy przestronne i nowoczesne powierzchnie o wielkości od 500 m2 do niemal 9000 m2. W ofercie mamy 3 komfortowe i klimatyzowane poziomy, obszerną promenadę na zewnątrz, przestronny garaż wewnątrz infrastruktury obiektu oraz parking o powierzchni ok. 25 000 m2. Dogodne miejsce można wybrać w zależności od ilości osób, charakteru organizowanych targów czy innych wydarzeń, bądź też pory roku. Zapewniamy również pełne, profesjonalne wsparcie personelu w zaaranżowaniu targów zgodnie z założonym planem. Dokładamy wszelkich starań, by efekt spełnił oczekiwania najbardziej wymagających klientów, ale też osób biorących udział w wydarzeniu.

  Zainteresowanych zapraszamy do sprawdzenia dostępnych powierzchni oraz ich pojemności. W przypadku dodatkowych pytań – pozostajemy do dyspozycji.

   

  Powierzchnie targowe i wystawiennicze

  Każdego roku w naszych przestrzeniach odbywają się imprezy, przyciągające setki, a nawet tysiące uczestników. Są to wydarzenia wysokiej rangi, na które przybywają również przyjezdni spoza Polski. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy powierzchnie targowe, które pozwalają na rozmieszczenie stanowisk o różnej wielkości i charakterze. Wydarzenie może odbyć się zarówno wewnątrz naszego obiektu, jak i na zewnątrz, w zależności od pory roku oraz warunków atmosferycznych. Nasze powierzchnie wystawiennicze są na tyle uniwersalne, że świetnie sprawdzają się w przypadku imprez o różnym charakterze, a więc można u nas zorganizować targi związane z przemysłem, branżą weselną czy sportem.

   

  Organizacja targów

  Nie pozostawiamy naszych klientów bez wsparcia. Organizacja targów to również nasza specjalność. Zespół specjalistów może wesprzeć każde wydarzenie. Podpowiadamy najlepsze rozwiązania, rozstawienie stanowisk, a także pomagamy w doborze wystroju. My najlepiej znamy nasze przestrzenie, dzięki czemu możemy wskazać klientom odpowiedni kierunek. Pomożemy również z doborem miejsca, w którym ma odbyć się wydarzenie, ponieważ posiadamy szeroki wybór przestrzeni, a każda z nich ma inną charakterystykę. Zapraszamy zatem do kontaktu.

   

  Dostępne powierzchnie

  POZIOM +1
  POZIOM +2
  POZIOM 0 – STREFY I SALA
  PROMENADA
  TEREN ZIELONY
  PARKING D
  PARKING A, B, H
  WIRTUALNY SPACER
  Operator gastronomiczny

  Pliki do pobrania

  icon
  Oferta TARGI
  Pobierz
  icon
  Folder Stadionu Miejskiego w Białymstoku
  Pobierz
  icon
  Regulamin Stadionu Miejskiego w Białymstoku
  Pobierz