Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 23/11/2021

  Integracja pracowników na stadionie przekona nawet biurowych mruków

  subheader-image

  Imprezy integracyjne organizowane są nie tylko po to, aby wzmocnić relacje między pracownikami, ale również dla celów biznesowych. Dobra komunikacja w firmie wpływa na łatwość i szybkość rozwiązywania problemów, wyższy poziom wydajności i zaangażowania całej grupy. Aby jednak możliwe było osiągnięcie tego celu, trzeba zaangażować wszystkich pracowników, również tych, którzy na co dzień są nieco wycofani, nieśmiali lub podchodzą z dystansem do spotkań firmowych. Jak to zrobić? Naszą propozycją jest niezapomniana impreza integracyjna na stadionie.

  Stadion Miejski w Białymstoku sprzyja integracji firmowej

  Stadion to jedno z najbardziej oryginalnych i niepowtarzalnych miejsc do organizacji imprezy firmowej. Integracja w tak wyjątkowej przestrzeni na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników, również tych, którzy być może początkowo byli sceptycznie nastawieni do takiego spotkania. Jeśli więc planujesz organizację imprezy integracyjnej w Białymstoku, koniecznie powinieneś zwrócić uwagę na Miejski Stadion. Dostępne tutaj powierzchnie pozwalają na zaplanowanie zarówno kameralnego spotkania, jak i wydarzenia na kilka tysięcy osób! Zorganizować tutaj można zarówno imprezę w formie bankietu w pomieszczeniu zamkniętym, jak i przyjęcia plenerowego. Niezapomniane wrażenia oraz dobra zabawa są gwarantowane!

  Co oferuje Stadion Miejski w Białymstoku? To aż 12 sal na 4 kondygnacjach, obszerna promenada oraz rozległy teren zielony do organizacji imprez plenerowych. Duży atutem jest bezpłatny parking dla aż 950 aut. Na stadionie imprezę zorganizować może zarówno średnia firma, jak i duża korporacja. Duża powierzchnia i szerokie możliwości zagospodarowania dostępnej przestrzeni sprawiają, że można tutaj zrealizować nawet najbardziej oryginalny pomysł na imprezę firmową. Z powodzeniem urządzić tu również kameralny bankiet czy ważne spotkanie z kontrahentami.
  Jesteś zainteresowany organizacją imprezy integracyjnej na Stadionie Miejskim w Białymstoku? Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.