Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 09/05/2024

  Targi Babyland – rodzinne spotkanie pełne inspiracji i nowości.

  subheader-image

  Zapraszamy na Targi Babyland, które odbędą się 19 maja na terenie Stadionu Miejskiego w Białymstoku. Jest to największe tego typu wydarzenie w regionie od ostatnich pięciu lat. Targi skierowane są do rodziców, przyszłych rodziców oraz osób planujących rodzicielstwo.

  Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach i prelekcjach, które zapewnią dodatkową wiedzę i motywację w zakresie rodzicielstwa. Bogaty program wydarzenia obejmuje wystąpienia specjalistów, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą.

  Wśród wystawców znajdą się producenci i dystrybutorzy produktów dla niemowląt i małych dzieci, przedstawiciele branży odzieżowej, twórcy zabawek i mebli dziecięcych oraz dostawcy akcesoriów dla rodziców i kobiet w ciąży. Targi będą także miejscem, gdzie można będzie zapoznać się z ofertą instytucji i organizacji wspierających wychowanie dzieci.

  Targi Babyland to nie tylko możliwość zakupów, ale przede wszystkim szansa na zdobycie cennej wiedzy i inspiracji. Wydarzenie to stanowi doskonałą okazję do poszerzenia swojej wiedzy, znalezienia potrzebnych produktów oraz nawiązania kontaktów z innymi rodzicami.

  Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na niezapomniane spotkanie, które dostarczy wielu inspiracji, nowości oraz pozytywnych emocji w godzinach 11.00 – 17.00 na strefę czerwoną.

  Więcej informacji