Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 12/04/2022

  Zalety wynajmu lóż SKYBOX na stadionie białostockim

  subheader-image

  Jubileusze firmowe coraz częściej organizowane są poza restauracją i hotelem. Od kilku lat właściciele firm prześcigają się w wyszukaniu coraz to nowych form uczczenia ważnych wydarzeń w życiu firmy. Trend do zaskakiwania gości, przyjaciół nie dotyczy wyłącznie kręgu biznesowego. Również w przypadku organizacji prywatnych przyjęć coraz częściej czyta się o wynajmie lóż SKYBOX. Na czym polega ta usługa?

  Spotkania SKYBOX — jak wynająć lożę w niebie?

  SKYBOX to biznesowa nazwa klimatyzowanego i elegancko wyposażonego pomieszczenia gwarantującego komfort i odpowiedni widok na płytę boiska. Ich usytuowanie i zaplecze techniczne zapewnia najwyższą jakość uczestniczenia w wydarzeniach sportowych, jakie mają miejsce na stadionie. Jest to też nietypowe miejsce do spotkań biznesowych. W świecie biznesu może być wykorzystywane z jednej strony do budowy wizerunku, wzmocnienia więzi z kluczowymi partnerami biznesowymi dla całkiem niemałej grupy osób.

  Jakie atrakcje oferują białostockie SKYBOXY?

  W lożach SKYBOX można liczyć na wydzieloną strefę trybun z wygodnymi i szerokimi fotelami, jednocześnie zachowując odpowiedni poziom prywatności. To jeden ze skutecznych sposobów na umocnienie więzi biznesowych. Z jednej strony pozwala na przedyskutowanie ważnych kwestii z punktu widzenia przyszłości firmy, z drugiej daje 100% realnych przeżyć wynikających ze wzięcia udziału w danym wydarzeniu. SKYBOX można wynająć na cały rok lub na konkretny event, w zależności od indywidualnych potrzeb danego klienta. Takie doświadczenie meczu z całą pewnością zapadnie w pamięć kontrahentom i będzie dużym atutem w procesie budowania pozycji lidera w swojej branży. Dzięki nietuzinkowej oprawie w postaci wykwintnego menu, obsługi kelnerskiej, wydłużenia czasu wynajmu skybox’u o np. 2 godziny przed rozpoczęciem danego wydarzenia pozwala upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Ukończyć np. przed pierwszym gwizdkiem kwestie biznesowe i czerpać radość ze wspólnego uczestnictwa w meczu piłkarskim.