Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 31/10/2022

  Kto jest odbiorcą reklamy eksponowanej przy stadionie?

  subheader-image

  Mecze i zawody sportowe to widowiska, które przyciągają rzesze ludzi. Wydarzenia są transmitowane przez media na małym ekranie i w Internecie. Z tego też powodu firmy wykupują miejsca na banerach, umieszczanych przy stadionach. Marki mają doskonałą okazję na wypromowanie swoich produktów bądź usług.

  Dlaczego banery przy stadionie cieszą się zainteresowaniem reklamodawców?

  Treningi, mecze, zawody sportowe przyciągają kibiców. Im większa impreza, tym widzów jest więcej. Jest to okazja dla firm, by zamieścić reklamę na banerze przy stadionie. Trzeba jednak zaznaczyć, że na krajowe czy międzynarodowe wydarzenia ceny na bilbordach są bardzo wysokie i nie każda firma może sobie pozwolić na wydatek. Promują się tylko największe marki. Inaczej jest z lokalną imprezą, bo ceny są dużo niższe. Miejskie wydarzenia przyciągają nie tylko kibiców, bo organizowane są pikniki rodzinne pracownicze, więc reklama trafia do dużej liczby społeczności. Kiedy Stadion Miejski organizuje imprezę, jest transmitowana w mediach lokalnych oraz internetowych, w tym społecznościowych. Baner reklamowy jest widoczny dla ogromnej rzeszy osób.

  Kto reklamuje się na banerach przy stadionie?

  Przy stadionie może reklamować się każda firma, niezależnie od branży. Marki wiedzą, że jest to najlepsza okazja do zaprezentowania swoich produktów/usług. Dzięki temu jest szansa na pozyskanie klientów, w różnym przedziale wiekowym. Imprezy sportowe Białystok cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ odbywają się wydarzenia z różnych dziedzin, takich jak: piłka nożna, futbol amerykański, rugby, tenis stołowy, zapasy, sztuki walki, łucznictwo, gimnastyka artystyczna, rolkarstwo, lacrosse, szachy, biegi. Stadion organizuje także różne pokazy np. aut.