Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 01/09/2023

  Kilka pomysłów na atrakcje podczas imprezy integracyjnej

  subheader-image

  Integracja pracowników to ważny element budowania zgranego i efektywnego zespołu. Wyjście poza mury biura i zorganizowanie imprezy integracyjnej na stadionie to doskonały sposób na stworzenie niezapomnianych wspomnień oraz umocnienie więzi pomiędzy uczestnikami. Przedstawiamy pięć pomysłów na atrakcje, które sprawią, że każdy uczestnik poczuje się jak prawdziwy bohater sportowego wydarzenia.

  I. Turniej sportowy
  Rozważ zorganizowanie turnieju sportowego, wykorzystując dostępne na stadionie obiekty i infrastrukturę. Możesz przygotować rywalizację w różnych dyscyplinach sportowych, takich jak piłka nożna, koszykówka czy siatkówka, a także w biegach sztafetowych. Ważne jest, aby dopasować poziom trudności do umiejętności uczestników oraz zadbać o profesjonalne prowadzenie zawodów.

  II. Warsztaty z trenerami osobistymi
  Zaproponuj uczestnikom warsztaty z trenerami osobistymi, którzy wprowadzą ich w tajniki prawidłowej techniki ćwiczeń oraz przedstawią najnowsze trendy w dziedzinie fitnessu. Tego rodzaju atrakcje sprawią, że uczestnicy imprezy integracyjnej poczują się bardziej pewni siebie, gdy będą korzystać z siłowni czy uczestniczyć w innych zajęciach sportowych.

  III. Gry zespołowe
  Zorganizuj różnorodne gry zespołowe, które wymagają współpracy i komunikacji między uczestnikami. Na stadionie możesz przeprowadzić takie zabawy jak chociażby „sztafeta na czas” czy „zawody w rzucaniu piłką”. Wprowadzenie elementu rywalizacji oraz ducha sportowej rywalizacji sprawi, że uczestnicy będą się jeszcze bardziej angażować w rozgrywki, jednocześnie ucząc się wzajemnego wsparcia i pracy w grupie.

  IV. Pokazy sportowe
  Zaskocz uczestników imprezy integracyjnej pokazami sportowymi, takimi jak występy akrobatyczne, pokazy gimnastyki artystycznej czy sztuk walki. Możesz również zorganizować mini-warsztaty z udziałem tych profesjonalistów, aby uczestnicy mogli spróbować swoich sił w danej dyscyplinie.

  V. Wieczór tematyczny
  Zaproponuj uczestnikom wieczór tematyczny związany ze sportem. Przygotuj plan imprezy tak, aby uczestnicy mogli razem oglądać ważne sportowe wydarzenia na dużym ekranie, a następnie wspólnie spędzić czas przy muzyce, jedzeniu i rozmowach.