Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 28/12/2021

  Jakie zalety ma wynajęcie stadionu na imprezę?

  subheader-image

  Stadion wielu z nas kojarzy się z miejscem, w którym odbywają się mecze piłkarskie, ewentualnie duże koncerty znanych zespołów muzycznych. Jednak stadion to również miejsce, w którym można zorganizować imprezę integracyjną, przeprowadzić szkolenie dla pracowników, czy zorganizować przyjęcie urodzinowe dla rodziny i znajomych. Sprawdź, jakie są zalety wynajęcia stadionu na imprezę.

  Infrastruktura stadionu

  Stadion składa się z płyty boiska, gdzie rozgrywane są mecze piłkarskie oraz przestrzeni zewnętrznej, na którą składają się dobrze wyposażone w nowoczesne rozwiązania technologiczne sale konferencyjne, loże VIP, sale wielofunkcyjne, hol główny oraz biura pracowników stadionu. To miejsce, w którym mogą odbywać się zarówno wydarzenia sportowe jak i kulturalne organizowane dla szerokiego grona odbiorów, ale też mniejsze imprezy dla zamkniętego grona gości. Stadion ma więc o wiele więcej do zaoferowania, niż mogłoby się wydawać i warto z tych możliwości skorzystać.

  Niezapomniane imprezy dla firm i osób prywatnych

  Na stadionie można zrealizować niemal każdą imprezę od urodzin, wesela po przyjęcie w formie kolacji wigilijnej czy spotkania szkoleniowego połączonego z obiadem lub podwieczorkiem. Na życzenie klienta operator może zapalić jupitery, bandy reklamowe, telebimy, na których wyświetli zdjęcie jubilata czy tortu urodzinowego. Taka atrakcja z pewnością będzie niezapomniana dla wszystkich zgromadzonych na imprezie. Powierzchnie stadionowe są ponadto o wiele większe niż w wielu restauracjach, czy pałacykach, dzięki czemu można zorganizować znacznie większe spotkanie z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa.