Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 03/09/2015

  Zaręczyny na stadionie? Niezapomniane wrażenia!

  subheader-image

          W ostatnią niedzielę na naszym stadionie doszło do niecodziennego wydarzenia. Oto Marcin, białostoczanin wyróżniający się bez wątpienia pomysłowością, poprosił swoją dziewczynę, Anię, o rękę. To wszystko działo się w przerwie ekstraklasowego meczu pomiędzy Jagiellonią Białystok a Termaliką Bruk-Bet Niecieczą na oczach przeszło 10 000 kibiców. Wrażenie dla świeżo upieczonej pary narzeczonych – bezcenne.

   

   

   

  Co ciekawe, nasz obiekt, nie po raz pierwszy był sceną tego typu wydarzenia. W ubiegłym roku również pewna młoda dama powiedziała swemu wybrankowi „tak” kiedy ten poprosił ją o rękę. Miało to miejsce jednak jeszcze przed oficjalnym otwarciem naszego obiektu, 1 sierpnia podczas ekstraklasowego meczu Jagiellonii z Cracovią Kraków.

   

  Cieszymy się, że tak ważne chwile dla młodych ludzi jednoznacznie kojarzyć się będą ze Stadionem Miejskim w Białymstoku.

   

  Warto w tym miejscu jeszcze dodać, iż na naszym obiekcie coraz częściej odbywają się sesje zdjęciowe młodych par robione już po ślubie. Dla nowożeńców dostępna jest nie tylko murawa (ta tylko w obuwiu sportowym), ale również szatnie, trybuny i inne jakże wyjątkowe zakamarki.

   

  Zainteresowanych tego typu sesją zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem oraz do kontaktu z działem marketingu.

   

  Zapraszamy do obejrzenia filmu z tego wydarzenia na naszym oficjalnym kanale KLIK