Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 13/08/2019

  Zakończenie wakacji na Stadionie Miejskim w Białymstoku.

  subheader-image

  Wakacje 2019 powoli dobiegają końca – jednak chcemy, aby te dwa letnie miesiące pozostały jak najdłużej w Waszej pamięci – dlatego zapraszamy do spędzenia kilku ostatnich dni wakacji na Stadionie Miejskim w  Białymstoku. W dniach 26.08-30.08 w godzinach 10.00-15.00 zapraszamy na „Zakończenie Wakacji na Stadionie Miejskim w Białymstoku”. Podczas akcji wraz z naszymi Partnerami przygotowaliśmy każdego dnia moc atrakcji.

  W programie imprezy znajdują się m.in.:

  • Przez cały tydzień: treningi rekreacyjne na miniboisku, prezentacja i testowanie robotów, balonowy badminton, trampolina z maskotką kangurem, stanowiska wirtualnej rzeczywistości, fotościanka z balonami, mega puzzle XL, wesołe kolorowanki, balonowa zgadywanka sensoryczna, tenis stołowy, piłkarzyki, miasteczko dmuchańców, arena piłkarska, bilard nożny, streetball, szachy, zabawa ,,balonowy podmuch”, pokazy udzielania pierwszej pomocy… i wiele innych niespodzianek!
  • Poniedziałek: logiczne gry i konkursy matematyczne, profesjonalne drużyny robotyczne, animacje i zabawy „coś z niczego”
  • Wtorek: profesjonalne drużyny robotyczne, logiczne gry i konkursy matematyczne, animacje i zabawy „coś z niczego”
  • Środa: pokazy gimnastyki artystycznej, logiczne gry i konkursy matematyczne, profesjonalne drużyny robotyczne.
  • Czwartek: trening / kurs samoobrony z elementami MMA, strzelnica sportowa, logiczne gry i konkursy matematyczne, animacje taneczne i maskotka Król Julian.
  • Piątek: animacje i zabawy „coś z niczego”, trening/ kurs samoobrony z elementami MMA, profesjonalne drużyny robotyczne, strzelnica sportowa, animacje taneczne i maskotka Król Julian

   

  Zakończenie wakacji na Stadionie Miejskim w Białymstoku

  Partnerzy, którzy przygotowali atrakcje:

  • Misja Robotyka – przy stoisku Misji Robotyka będziecie mogli zobaczyć i sami sprawdzić jak działają niesamowite konstrukcje z klocków LEGO zbudowane przez uczestników naszych zajęć. Steruj robotyczną Kobrą oraz EV3 Stormem, przenoś przedmioty Robo – Ramieniem, spróbuj swoich sił w Kopalni Diaxów i Grze Kosmicznej.
  • MMA Club Białystok – kursy samoobrony prowadzone przez trenera sekcji MMA, której zajęcia odbywają się na Stadionie Miejskim. Podczas zabawy oprócz delikatnych ćwiczeń rozgrzewkowych uczestnicy poznają przykładowe rozwiązania sytuacji, gdy dochodzi do niebezpiecznych wydarzeń np. w szkole, na podwórku itp. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 8-13 lat.
  • Jumper Park Trampolin – Tutaj znajdzie coś dla siebie każda osoba z nadmiarem energii. Dostępna będzie bowiem trampolina. Co więcej, każdy będzie miał możliwość przybycia piątki lub zrobienia sobie zdjęcia z maskotką Kangurem.
  • Szkółka Szachowa – Stadion Miejski jest miejscem, gdzie często odbywają się turnieje szachowe. Na wszystkich fanów tej strategicznej gry planszowej będą czekać stanowiska do rywalizacji.
  • Matplaneta – Planeta matematyczna, na której będziecie mieli okazję zobaczyć, że matematyka wcale nie musi być nudna, co więcej – można się z nią nawet zaprzyjaźnić. Logiczne gry i konkursy wprowadzą dzieci w zagadnienia matematyczne. Do wygrania Voucher na bezpłatne zajęcia pokazowe.
  • Studio Wirtualna Rzeczywistość Białystok – Zaprasza, aby oderwać się od rzeczywistości i przeżyć epickie wrażenia podczas przejazdu kolejką w niecodziennych sceneriach.
  • Fundacja „Inny Świat Rodziny” – Jak zawsze moc atrakcji zapewnią animatorzy z Fundacji „Inny Świat Rodziny”. Zapraszają wszystkich na stoisko kreatywnei miasteczko malucha. Ponadto będzie można skorzystać z takich atrakcji jak blok zabawa i tańców animacyjnych, ramki do zdjęć, zawody sportowe w gigantycznych piłkach czy też stoisko giga gier.
  • Grupa Ratownicza Medival – Jak zawsze nad bezpieczeństwem uczestników imprezy będzie czuwać patrol medyczny. Ratownicy Grupy Ratowniczej Medival przeszkolą każdą chętną osobę w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Ponadto odpowiedzą na wszystkie pytania związane z opieką medyczną.
  • Party Szop – Moc atrakcji balonowych zapewni uczestnikom imprezy Party Szop. Balonowa zgadywanka sensoryczna, zabawa „balonowy podmuch”, fotościanka z balonami i balonowy badminton – to naprawdę szeroki wybór. Ponadto pracownicy sklepu zapewnią mega puzzle XL oraz wesołe kolorowanki.
  • Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej i Tańca „BIS” – Zaprezentujemy pokaz gimnastyki artystycznej w wykonaniu zawodniczek stowarzyszenia. W klubie trenują dziewczynki w wieku 4-14 lat.
  • Spice Gears Academy – Jesteśmy akademią robotyki tworzącą w szkołach drużyny robotyczne. Na Stadionie Miejskim chcielibyśmy zaprezentować dwa złożone przez nas modele robotów pokazujący możliwości Lego Mindstorm Evolution 3. Jeden zestaw klocków lego będzie na stanowisku do dyspozycji dzieci. Mamy dla nich różne zadania do wykonania od tych prostych do bardzo zaawansowanych. Będzie można porozmawiać z Instruktorem zajęć na temat przebiegu zawodów, misji i przesłania organizacji FIRST, a także na temat przebiegu samych zajęć. Będzie można też porozmawiać z Koordynatorem Projektu na województwo podlaskie na temat przyszłości naszej akademii, planów dotyczących edukacji robotyki w całej Polsce, a także na temat historii naszego systemu szkolenia, który na świecie funkcjonuje od 17 lat.
  • KS Kaliber – Przygotuje miejsce dla pasjonatów strzelectwa sportowego. Czy macie dobre oko? Zweryfikuje to wszystko strzelnica sportowa.
  • Studio Tańca Twist – Zaprasza na pokazy tańców latynoamerykańskich (samba, cha-cha-cha-, rumba i jive) w wykonaniu par sportowych. Co więcej, każdy będzie miał możliwość wzięcia udziału w animacjach tanecznych oraz zatańczenia z Królem Julianem. Dostępne będą również quizy taneczne.
  • Bricks4Kidz – Białystok zaprasza na  pokaz robotów Dash&Dot. Dzięki specjalnym aplikacjom wspólnie odkryjemy dźwięki, światła i sensory robota. Dzieci będą mogły zbudować specjalne tory z Giga Klocków, a następnie wypróbować możliwości jeżdżących robotów.
  • In The Room – Animacja dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych łącząca dobrą zabawę z ćwiczeniem umysłu. Na naszym stanowisku znajdują się konkursy z nagrodami, punkt informacyjny na temat historii escape room’ów w Polsce, a przede wszystkim dużo zagadek.