Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 07/04/2016

  Ruszyła sprzedaż biletów na XI SuperFinał w Białymstoku

  subheader-image

  Rozpoczęła się sprzedaż biletów na najważniejszy mecz sezonu Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego (PLFA), który w sobotę 16 lipca br. zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim w Białymstoku.

   

  Bilety w cenach 20, 30, 40 , 50 i 150 PLN można kupić za pośrednictwem strony www.eventim.pl/xi-superfinal oraz w ponad 400 punktach sprzedaży Eventim na terenie całego kraju. Pełna lista punktów sprzedaży: http://www.eventim.pl/tickets.html?affiliate=PLE&doc=search/ticketAgency.

   

  Rodziny i zorganizowane grupy mogą skorzystać z 20% zniżki. Wszyscy posiadacze wejściówek będą mogli w cenie biletu wziąć udział w sportowym pikniku oraz w licznych atrakcjach okołostadionowych.

   

  W sprzedaży dostępne będą także bilety VIP w cenie 150 PLN. Kibice którzy nabędą takie wejściówki zyskają możliwość podziwiania meczu z najbardziej komfortowych miejsc, a w specjalnie przygotowanej i zaaranżowanej na SuperFinał strefie cateringowej będą mogli cieszyć swe podniebienia wykwintnym jedzeniem i napojami. Strefą VIP będą opiekować się hostessy.

   

   

   sprzedaż biletów na XI SuperFinał

   

   

  Oficjalny profil facebookowy SuperFinału: https://www.facebook.com/superfinalplfa

  Spot promujący rozgrywki PLFA: https://www.youtube.com/watch?v=NO5MIx_xfz8

  Bilety: www.eventim.pl/xi-superfinal

  Do zobaczenia 16 lipca na Stadionie Miejskim w Białymstoku!