• EN
  • 31/08/2015

Jagiellonia odprawia z kwitkiem beniaminka

subheader-image

W meczu II kolejki Ekstraklasy rozegranym na Stadionie Miejskim w Białymstoku miejscowa Jagiellonia pokonała 2:0 (1:0) Termalikę Bruk-Bet Niecieczę. Bramki dla żółto-czerwonych strzelili Maciej Gajos oraz Patryk Tuszyński.

W niedzielne popołudnie na Stadionie Miejskim w Białymstoku zasiadło przeszło 10 000 kibiców, którzy obejrzeli dobre spotkanie w wykonaniu swoich ulubieńców. Podopieczni Michała Probierza byli zdecydowanie lepszym zespołem a beniaminek z Niecieczy może się cieszyć, że mecz przegrał jedynie dwiema bramkami.

W 40. minucie spotkania po błędzie bramkarza drużyny gości i dośrodkowaniu Piotra Tomasika do futbolówki najwyżej wyskoczył Maciej Gajos i pewnym strzałem głową znalazł drogę do siatki wyprowadzając tym samym Jagę na prowadzenie.

Na 2:0 w 72. minucie podwyższył Patryk Tuszyński, który wykorzystał dobre dośrodkowanie Rafała Grzyba i strzałem głową pokonał bezradnego Sebastiana Nowaka.

W przerwie meczu odbyła się bardzo miła uroczystość. Jeden z kibiców postanowił oświadczyć się swojej wybrance w – jak sam powiedział – ulubionym jego miejscu, czyli na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Zaskoczona pytaniem swojego chłopaka dziewczyna nie potrafiła ukryć emocji i drżącym głosem zgodziła się zostać żoną tego niezwykle pomysłowego mężczyzny. Kibice zgromadzeni na obiekcie odśpiewali narzeczonym gromkie „Sto lat”.

My ze swojej strony świeżo upieczonemu narzeczeństwu chcielibyśmy pogratulować oraz życzyć długiego i radosnego wspólnego życia.