• EN
 • 03/09/2015

  Dni otwarte Funduszy Europejskich 2015

  Tysiące zwiedzających, setki maluchów szalejących na dmuchanym placu zabaw, ponad 90 uczestników treningu ze znanymi piłkarzami to bilans Dnia Otwartego Funduszy Europejskich, jaki odbył się w minioną sobotę na Stadionie Miejskim w Białymstoku.

   

  Największe emocje towarzyszyły uczestnikom treningu. Ten bowiem odbył się na głównej murawie. Dzieci poznawały tajniki piłki nożnej pod okiem znanych piłkarzy i trenerów – Tomasza Frankowskiego, Wojciecha Kobeszko, Jacka Bayera i Mariusza Lisowskiego. W prezencie dostały koszulki i piłki. Były pamiątkowe zdjęcia i autografy.

   

  Na imprezie nie zabrakło także pozasportowych atrakcji. Najmłodsi dali upust swoim emocjom bawiąc się na dmuchanym placu zabaw czy zjeżdżalni Pszczółki Mai. Z kolei miłośnicy tańca mogli podziwiać energetyczne pokazy podopiecznych szkół tańca SZAŁ i MAXDANCE. Coś dla siebie znaleźli także miłośnicy motoryzacji i ekologii. Ci pierwsi mieli okazję obejrzeć zabytkowe samochody i motocykle, które zaprezentowało stowarzyszenie MOTO-RETRO oraz sprzęt, jaki wykorzystują w swojej pracy policjanci, strażacy i celnicy. Z kolei w stoisku spółki LECH można było m. in. wziąć udział w warsztatach twórczego recyklingu.

   

  Fundusze Europejskie


  Miejsce:
  Stadion Miejski w Białymstoku przy ul. Słonecznej 1 (wejście od ul Słonecznej)
  Data, godzina: 9 maja 2015 r. 13:00 – 17:00

   

  Atrakcje:
  13:00 – 14:30 Trening piłki nożnej dla dzieci prowadzony przez znanych piłkarzy i trenerów, m. in. Tomasza Frankowskiego (Boisko główne)
  13:00 – 14:00 Konkursy z nagrodami (Poziom I)
  15:00 – 16:30 Występy białostockich grup tanecznych wraz z zajęciami tanecznymi dla dzieci i młodzieży (Poziom I)
  13:00 – 17:00 Zabawy dla najmłodszych: dmuchany plac zabaw Pszczółki Mai, gry rekreacyjne z animatorami Klanzy
  13:00 – 17:00 Atrakcje z Jagiellonią i Lowlanders
  13:00 – 17:00 Wystawa motocykli i pojazdów zabytkowych
  13:00 – 17:00 Prezentacje policji, straży pożarnej i Izby Celnej
  13:00 – 17:00 Zwiedzanie obiektu

   

  Po zakończonym Dniu Otwartym Funduszy Europejskich zostanie rozegrany mecz pomiędzy drużynami Lowlanders Białystok a Seahawsk Gdynia w Toplidze futbolu amerykańskiego (Boisko boczne)

   

   Fundusze Europejskie

   

  Sprawdź jakie atrakcje czekają na Ciebie w Twojej okolicy!
   

  Fundusze Europejskie