Aktualności

Zaręczyny na stadionie? Niezapomniane wrażenia!

        W ostatnią niedzielę na naszym stadionie doszło do niecodziennego wydarzenia. Oto Marcin, białostoczanin wyróżniający się bez wątpienia pomysłowością, poprosił swoją dziewczynę, Anię, o rękę. To wszystko działo się w przerwie ekstraklasowego meczu pomiędzy Jagiellonią Białystok a Termaliką Bruk-Bet Niecieczą na oczach przeszło 10 000 kibiców. Wrażenie dla świeżo upieczonej pary narzeczonych – bezcenne.

 

 

 

Co ciekawe, nasz obiekt, nie po raz pierwszy był sceną tego typu wydarzenia. W ubiegłym roku również pewna młoda dama powiedziała swemu wybrankowi „tak” kiedy ten poprosił ją o rękę. Miało to miejsce jednak jeszcze przed oficjalnym otwarciem naszego obiektu, 1 sierpnia podczas ekstraklasowego meczu Jagiellonii z Cracovią Kraków.

 

Cieszymy się, że tak ważne chwile dla młodych ludzi jednoznacznie kojarzyć się będą ze Stadionem Miejskim w Białymstoku.

 

Warto w tym miejscu jeszcze dodać, iż na naszym obiekcie coraz częściej odbywają się sesje zdjęciowe młodych par robione już po ślubie. Dla nowożeńców dostępna jest nie tylko murawa (ta tylko w obuwiu sportowym), ale również szatnie, trybuny i inne jakże wyjątkowe zakamarki.

 

Zainteresowanych tego typu sesją zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem oraz do kontaktu z działem marketingu.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu z tego wydarzenia na naszym oficjalnym kanale KLIK

Newsletter:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych dla Stadion Miejski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Słoneczna 1, 15-323 Białystok
gotowe