Aktualności

Wakacje ze Stadionem!

Zapraszamy na tydzień pełen atrakcji przygotowanych specjalnie dla najmłodszych! Animacje balonikowe, strzelanie z łuku, treningi rekreacyjne, turnieje piłkarskie, piłkarzyków, tenisa stołowego a także odwiedziny maskotek, dmuchane miasteczko. To wszystko będzie miało miejsce codziennie w dniach 21-25.08 w godzinach 10:00 - 14:00! Zapraszamy, wstęp wolny!

 

W poniedziałek 21.08 będą miały miejsce animacje balonikowe oraz malowanie twarzy. We wtorek, 22.08 z kolei animacje oraz gry i zabawy sprawnościowe a także turniej tenisa stołowego. W środę, 23.08 podwórko cyrkowe oraz strzelanie z łuku. W czwartek, 24.08 kolejna edycja rekreacyjnych treningów na mini boisku oraz turnieje na stołach do piłkarzyków. W piątek wreszcie, 25.08 odbędzie się turniej piłki nożnej na mini boisku.

 

Każdego dnia obok głównych atrakcji również dmuchane miasteczko oraz "Strefa Malucha". Od poniedziałku do środku z kolei odwiedzą nas maskotki Minionek, Kot w Butach oraz Myszka Miki.

 

Newsletter:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych dla Stadion Miejski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Słoneczna 1, 15-323 Białystok
gotowe