Aktualności

Rolki z szafy i na Stadion!

Na Stadionie Miejskim w Białymstoku pojawiła się nowa, dziesiąta już dyscyplina sportowa. Od niedawna na terenie podziemnego parkingu trenować można sztukę jazdy na rolkach. Na co dzień z zaplecza sportowego (oprócz piłki nożnej, futbolu amerykańskiego i rugby) korzystają osoby trenujące zapasy, tenis stołowy, szachy, łucznictwo sportowe, sztuki walki (judo, karate, mma) czy gimnastykę artystyczną.

 

 

Na Stadionie Miejskim w Białymstoku członkowie Białostockiego Stowarzyszenia Rolkarskiego oraz wolontariusze Nightskating Białystok regularnie mają dostęp do przestrzeni, w której nawet zimą mogą podnosić swoje rolkowe umiejętności. Podczas cyklicznych treningów, na miejscu przez cały czas dostępny jest licencjonowany instruktor jazdy na rolkach ze szkoły jazdy Black & Yellow Skating - Marek Wojdakowski, którego rolkowe zajęcia w Białymstoku cieszą się coraz większą popularnością.

 

 

Białystok w sezonie letnim wyciąga na rolki blisko 3500 osób, co potwierdza, że takie inicjatywy są potrzebne i przede wszystkim atrakcyjne dla mieszkańców województwa podlaskiego. Rozpoczęcie kolejnego sezonu już wkrótce, więc szykujecie rolki!

Pojawienie się treningów rolkarskich na Stadionie Miejskim w Białymstoku pokazuje po raz kolejny, że obiekt jest wielofunkcyjny i otwarty na wszelkie aktywności sportowe mieszkańcom w każdym wieku.

 

 

Więcej informacji:

Białostockie Stowarzyszenie Rolkarskie

Marek Wojdakowski: tel. 510 632 947; http://bsrolkarskie.pl/

Newsletter:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych dla Stadion Miejski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Słoneczna 1, 15-323 Białystok
gotowe