Aktualności

Porannego Targi Budowlane

Prawie 60 wystawców zaprezentowało swoją ofertę podczas Porannego Targów Budowlanych, które w dniach 13-14 czerwca odwiedziło ponad 2500 osób. To już kolejna edycja przedsięwzięcia, ale pierwsza na Stadionie Miejskim. Zarówno organizatorzy, jak też firmy pozytywnie ocenili możliwości obiektu.

- Poprzez lokalizację targów w nowym miejscu chcieliśmy nieco odświeżyć ich wizerunek – wyjaśnia Wioleta Wilińska z Kuriera Porannego, organizatora targów. - Poza tym, nowoczesna architektura stadionu dobrze współgra z ich tematyką. Zaletami stadionu są duża powierzchnia, dzięki której wystawcy mogli zwiększyć swoje ekspozycje, dobre zaplecze sanitarne, jak też duży parking.

W przedsięwzięciu wzięły udział firmy z branży budowlanej, ale też przedsiębiorcy zajmujący się wyposażeniem wnętrz, projektowaniem zieleni czy też energią odnawialną.

- Jako firma wyznaczamy kierunki rozwoju energii odnawialnej na Podlasiu, dlatego też nie wyobrażam sobie, by mogło nas tu zabraknąć – mówi Paweł Wyszyński, właściciel firmy OPTIMA POLSKA, która jest głównym sponsorem Porannego Targów Budowlanych. - Uważam, że Stadion Miejski to dobre miejsce do organizacji tego typu wydarzeń. Jako firma wynajmujemy na stadionie także inne powierzchnie, na których organizujemy konferencje, szkolenia i spotkania firmowe.

 

Porannego Targi Budowlane

 

Porannego Targi Budowlane

Newsletter:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych dla Stadion Miejski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Słoneczna 1, 15-323 Białystok
gotowe