Aktualności

Porannego targi budowlane

W nadchodzący weekend, 4 i 5 czerwca na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbędą się już po raz drugi Porannego Targi Budowlane. To największa tego typu impreza w naszym regionie.

 

Każdego roku, na targach, wystawia się kilkadziesiąt podmiotów, które szukają bezpośredniego dotarcia do osób budujących czy remontujących swoje domy i mieszkania. I tym razem będziemy mieli okazje zapoznać się z ofertą firm z branży budowlanej, instalacyjnej, ogrodowej i pokrewnych. To będzie również dobra okazja do zapoznania się ze szczegółami technicznymi i użytkowymi materiałów budowlanych i wykończeniowych a także do zadania nurtujących nas pytań ekspertom w swoich dziedzinach.

 

Targi rozpoczynają się w sobotę o godzinie 9:00 i potrwają do 17:00. W niedzielę natomiast, rozpoczną się również o 9:00 natomiast skończą o godzinie 16:00. Serdecznie zapraszamy.

 

Newsletter:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych dla Stadion Miejski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Słoneczna 1, 15-323 Białystok
gotowe