Aktualności

Podsumowanie turnieju szachowego

W minioną sobotę, po raz pierwszy podczas swojej działalności, Stadion Miejski miał zaszczyt gościć szachistów. Organizatorem dwóch turniejów, dla najmłodszych pasjonatów tego sportu, było Stowarzyszenie Szkółka Szachowa w Białymstoku.

 

Mój Pierwszy Turniej Szachowy oraz Puchar Szkółki Szachowej zgromadziły na stadionie rekordową, jak potwierdził Organizator, liczbę uczestników. W obydwu turniejach udział wzięło 212 dzieci z całego województwa podlaskiego. Niezmiernie miło było nam gościć mieszkańców nie tylko Białegostoku, ale również Suwałk, Łomży, Grabówki, Sokółki, Krynek czy Szudziałowa. Łącznie na I poziomie Stadionu bawiło się ponad 500 osób.

 
Wszystkie dzieci wraz z rodzicami stworzyły niesamowitą atmosferę, doskonale łącząc grę i rywalizację podczas 7 rundowych szachowych zmagań z zabawą na otwartym dla wszystkich Stadionie.

 

Stadion Miejski dołożył wszelkich starań, by zarówno sama część sportowa jak i organizacyjna 6 godzinnego turnieju stała na jak najwyższym poziomie.

 

Podczas uroczystego wręczenia nagród, Prezes Stowarzyszenia Szkółka Szachowa w Białymstoku Pan Jarosław Galej wyraził nadzieję, że Stadion Miejski stanie się miejscem cyklicznej rywalizacji dzieci i młodzieży.

 

Jako współorganizator mamy nadzieję, że przede wszystkim dzieci, ale również rodzice i wszyscy goście, którzy odwiedzili w tym dniu obiekt, wyszli z niego pełni wrażeń i z poczuciem miło spędzonego czasu.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu oraz galerii zdjęć z turnieju”.Poniżej wyniki dwóch rozegranych turniejów:

 

http://www.szkolkaszachowa.pl/aktualnosci/moj-pierwszy-turniej-szachowy-2016-zakonczony/

 

http://www.szkolkaszachowa.pl/aktualnosci/krol-jas-zdobywca-pucharu-szkolki-2016/
Newsletter:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych dla Stadion Miejski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Słoneczna 1, 15-323 Białystok
gotowe