Aktualności

Podlaskie Targi Wyposażenia i Aranżacji Wnętrz oraz Podlaskie Targi Handlu Zagranicznego

W najbliższą niedzielę, 3.09., na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbędą się Podlaskie Targi Wyposażenia i Aranżacji Wnętrz oraz Podlaskie Targi Handlu Zagranicznego. Obie imprezy rozpoczną się o godzinie 10:00 a wstęp na nie jest wolny – serdecznie zapraszamy!

 

Na Podlaskich Targach Wyposażenia i Aranżacji Wnętrz zobaczymy wystawców, którzy prezentować będą wszystko to, co potrzebne jest do wyposażenia twojego domu czy mieszkania. zobaczymy m.in. producentów, hurtownie i sklepy oferujące: meble, AGD, farby, RTV, okna ,panele, zabudowy, kuchnie, sypialnie, łazienki, remonty mieszkań, design wnętrz, dywany i wykładziny, oświetlenie, glazurę i terakotę, tapety ,drzwi, firany, rolety i żaluzje, schody, blaty, kominki, oraz wiele innych.

 

Podlaskie Targi Handlu Zagranicznego z kolei to wystawa na której zaprezentują się firmy oferujące swoje usługi gościom z zagranicy przybywającym do naszego miasta.

 
Newsletter:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych dla Stadion Miejski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Słoneczna 1, 15-323 Białystok
gotowe