Aktualności

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego juniorów, kadetów i młodzików w zapasach w stylu klasycznym

W najbliższą sobotę, 25.03, na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbędą się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego juniorów, kadetów i młodzików w zapasach w stylu klasycznym. Zawody rozpoczną się o godzinie 11:30.


Celem imprezy jest wyłonienie mistrzów województwa podlaskiego w grupie juniorów i młodzików w 2017 roku a także popularyzacja zapasów wśród młodzieży szkolnej w Białymstoku i województwie, oraz podniesienie poziomu wyszkolenia zawodników.

Organizatorami zawodów są Podlaski Związek Zapaśniczy, Podlaska Federacja Sportu w Białymstoku oraz UAKS „Podlasie” Białystok, natomiast współorganizatorami są Urząd Miasta w Białymstoku, Stadion miejski w Białymstoku a także Urząd Marszałkowski woj. Podlaskiego.

My już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na te sportowe widowisko, które będzie miało miejsce na holu poziomu „0”.

Newsletter:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych dla Stadion Miejski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Słoneczna 1, 15-323 Białystok
gotowe