Aktualności

Mecz Reprezentacji U-21: Polska – Litwa

    Do Białegostoku po 25 latach przerwy powróciła wielka piłka.

 

W dniu 5 marca 2014 roku odbył się mecz pomiędzy młodzieżowymi reprezentacjami do lat 21 Polski i Litwy. Mecz rozegrano na Stadionie Miejskim przy ulicy Słonecznej. Widowisko oglądało ponad 4 500 widzów, w tym dzieci i młodzież ze szkół o profilu sportowym oraz szkółek piłkarskich. Kibice zgromadzeni na stadionie mogli zobaczyć na żywo takich piłkarzy jak między innymi Dominik Furman, reprezentujący na co dzień barwy Toulouse F.C, Paweł Wszołek z klubu Sampdoria Genua, czy były zawodnik Jagiellonii Białystok Bartłomiej Pawłowski obecnie występujący w Malaga C.F.

 

Po 90 minutach Reprezentacja Polski pokonała piłkarzy z Litwy 5-0. Bezpośrednią transmisję z meczu w jakości HD przeprowadziła na żywo telewizja Polsat Sport.

 

Jakość gry zawodników i profesjonalizm na boisku można było dostrzec zarówno na trybunach, jak i przed telewizorami. Kibice zgromadzeni na widowni również stanęli na wysokości zadania. Głośnym i zorganizowanym dopingiem wspierali naszą reprezentację, co z pewnością pomogło
w uzyskaniu rewelacyjnego wyniku.

Współorganizator imprezy, „Stadion Miejski” Spółka z o.o., spełnił surowe wytyczne Polskiego Związku Piłki Nożnej w kwestii organizacji meczu. PZPN zaopiniował w sposób pozytywny organizację eventu. Wyrażamy głębokie nadzieje, że w niedalekiej przyszłości, po ukończeniu budowy stadionu, będziemy mieli zaszczyt gościć seniorską Reprezentację Polski z takimi gwiazdami piłki jak między innymi Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny, Jakub Błaszczykowski, Łukasz Piszczek oraz Michał Pazdan – zawodnik reprezentujący klub Jagiellonia Białystok.
Newsletter:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych dla Stadion Miejski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Słoneczna 1, 15-323 Białystok
gotowe