Aktualności

Loże VIP już wynajęte

Loże VIP na Stadionie Miejskim w Białymstoku cieszą się ogromną popularnością wśród przedstawicieli lokalnego biznesu. W efekcie wszystkie przeznaczone pod wynajem skyboksy są zajęte na kolejnych 12 miesięcy. To wynik wyjątkowy w skali kraju.

 


Budowanie trwałych relacji z kontrahentami, możliwość przeprowadzenia spotkań biznesowych czy integracja pracowników. To tylko niektóre z korzyści, jakie wskazują klienci wynajmujący loże VIP, czyli skyboxy. Na stadionie znajduje się w sumie 16 takich pomieszczeń. Ulokowane są one na trzeciej, najwyższej kondygnacji. Wynajmujący mogą liczyć na pełną prywatność i komfort podczas oglądania wydarzeń sportowych i rozrywkowych odbywających się na obiekcie oraz w trakcie spotkań biznesowych. Klienci oraz ich goście mają dedykowane miejsce postojowe oraz własną trybunę, na której mogą zaznać niezwykłych sportowych emocji. Zalet jest jednak znacznie więcej, co potwierdzają nasi klienci.

 


- Doskonałe warunki oraz fakt dostępności loży skybox przez 24 godziny na dobę, zarówno w czasie organizowanych imprez masowych, jak też w okresie poza nimi umożliwia wykorzystanie jej w celu przeprowadzenia spotkań, konferencji lub szkoleń wspierających strategię biznesową – wylicza Jolanta Krystyna Puciłowska, prezes firmy Zeto. - W dniu meczu można zaprosić do loży partnerów biznesowych, klientów, potencjalnych klientów lub współpracowników i wspólnie przeżywać wielkie emocje związane z wydarzeniem sportowym. Miejsca w lożach dają komfort, spokój i doskonałe warunki oglądania meczu.

 

 

 


W podobnym tonie wypowiadają się także przedstawiciele innych firm.
- W loży możemy gościć naszych klientów. Poprzez zapraszanie ich na mecze zacieśniamy więzi handlowe i budujemy trwałe relacje międzyludzkie, co przyczynia się do lepszej współpracy – uważa Sylwia Popławska z firmy Elhurt-Elmet.
Wynajem lóż VIP cieszy się wśród przedsiębiorców dużym powodzeniem. W kwietniu tego roku było wynajętych 14 skyboxów, natomiast w maju i czerwcu po 15. W II kwartale spółka wynajmowała także loże na pojedyncze eventy. Takich najmów było w sumie 17. Zainteresowane nimi są firmy z Białegostoku i okolic. Szczególnie cieszy fakt, że niemal wszyscy dotychczasowi najemcy zdecydowali się kontynuować współpracę w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

 


    - Firma Electrum wykorzystuje loże Skybox do integracji pracowników firmy dając im możliwość obejrzenia widowisk organizowanych na stadionie w komfortowych warunkach.  Electrum traktuje Stadion Miejski spółkę z o.o. jako przyszłościowego i wiarygodnego partnera, który na przestrzeni następnych miesięcy i lat zapewni takim firmom jak nasza wysokiej jakości widowiska artystyczne, a nie tylko sportowe – wyjaśnia Wojciech Kuczyński, dyrektor ds. kreatywnych.


Jeśli chodzi o wynajem lóż VIP mamy powody do dumy także w porównaniu do innych aren w kraju. Potwierdzają to eksperci.

 


- Stadion Miejski w Białymstoku już od pierwszych miesięcy pełnego funkcjonowania pozyskał komplet najemców skyboksów, czyli lóż VIP. Ekspresowe tempo pozyskania klientów, w porównaniu do innych stadionów piłkarskich, było możliwe dzięki m. in. trafnemu dopasowaniu cen wynajmu do potencjału i możliwości rynku oraz oferowaniu wysokiej jakości usług i standardów współpracy – ocenia Kamil Kukułka, główny konsultant firmy Sport Innovation, wyspecjalizowanej w komercjalizacji aren. - Jeśli uda się utrzymać atrakcyjny poziom sportowy meczów piłkarskich oraz pozyskać ciekawe wydarzenia muzyczne, to naturalne zapotrzebowanie na loże będzie tylko rosnąć.

 

Newsletter:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych dla Stadion Miejski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Słoneczna 1, 15-323 Białystok
gotowe