Aktualności

Komunikat w sprawie postępowania na wyłonienie sponsora tytularnego Stadionu Miejskiego w Białymstoku

Spółka Stadion Miejski Sp. z o.o. w Białymstoku informuje o unieważnieniu II etapu postępowania na wyłonienie sponsora tytularnego Stadionu Miejskiego w Białymstoku prowadzonego w trybie pisemnego przetargu nieograniczonego z negocjacjami. Do II etapu postępowania zostały zakwalifikowane dwie firmy: Adampol S.A. oraz Electrum Sp. z o.o.

 

Po przeprowadzonych rozmowach i negocjacjach, postępowanie zostało zakończone. Powyższe firmy zrezygnowały z przystąpienia do kolejnego etapu postępowania.

 


Obu firmom bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą dotyczącą sponsora tytularnego. Jednocześnie informujemy, że z uczestnikami postępowania współpracujemy i nadal będziemy współpracowali w zakresie naszej oferty biznesowej.

 


Spółka Stadion Miejski w dalszym ciągu będzie prowadziła prace w zakresie poszukiwania sponsora tytularnego obiektu również przy udziale podmiotów zewnętrznych.
Newsletter:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych dla Stadion Miejski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Słoneczna 1, 15-323 Białystok
gotowe