Aktualności

Komunikat w sprawie incydentu jaki miał miejsce podczas meczu 17.02.2018 r.

Białystok, 19.02.2018 r.

 

Komunikat w sprawie incydentu jaki miał miejsce podczas meczu 17.02.2018 r.

 

Stadion Miejski w Białymstoku jest miejscem sportu i propagowania zdrowego stylu życia. Sport to zdrowa rywalizacja i wzajemny szacunek, a Stadion Miejski to miejsce dla wszystkich jego mieszkańców bez względu na orientację polityczną, wyznaniową czy kolor skóry. Będziemy pracowali nad tym by najemcy, a tym samym organizatorzy wydarzeń sportowych i kulturalno-rozrywkowych, byli szczególnie wyczuleni na to co jest rozdawane podczas imprez i w konsekwencji tego typu incydenty nie miały miejsca.

 

Wszystkim naszym działaniom przyświeca neutralność wobec poglądów politycznych, religijnych czy światopoglądowych. W regulaminie wyrażamy brak zgody na  propagowanie haseł rasistowskich, o treściach obscenicznych, wulgarnych i obraźliwych.

 

Ubolewamy, że nasz obiekt stał się miejscem agitacji politycznej i pracujemy nad wyjaśnieniem zaistniałej sytuacji przy wykorzystaniu zapisu z monitoringu.

 

Zarząd Spółki Stadion Miejski w Białymstoku

 

Newsletter:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych dla Stadion Miejski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Słoneczna 1, 15-323 Białystok
gotowe