Aktualności

Fc Bayern Youth Cup - wielki piknik rodzinny

FC Bayern Youth Cup 2018 Polska to pierwsza edycja tego wydarzenia, która odbędzie się także w naszym kraju. Na Stadion Miejski w Białymstoku zapraszamy jednak nie tylko fanów piłki nożnej i Bayernu Monachium, ale też całe rodziny, bo imprezą współtowarzyszącą będzie Wielki Piknik Rodzinny.

 

 

W ramach aktywności przygotowano mnóstwo atrakcji, które nawiązują do motywu przewodniego. Dzieci będą mogły poskakać w dmuchanym zamku w kształcie piłki, pozjeżdżać z piłkarskiej zjeżdżalni czy pobiegać w gigantycznej kuli. Dorośli spróbują swoich sił podczas turnieju w mega piłkarzyki, gdzie przypięci do rur sami staną się nietypowymi graczami.

 

Piłkarskie emocje zapewnią też konkursy: zawody na celność z wykorzystaniem dmuchanej bramki, turniej drużynowy w piłkarzyki barowe XXL dla 12 graczy czy konkurs z udziałem Legendy FC Bayern - Klausa Augenthalera. Najlepsi oczywiście, zdobędą nagrody.

 

Organizatorzy przygotowali również atrakcje związane ze sportem i będą do dyspozycji uczestników przez cały dzień. 

 

Nie zabraknie też maskotki jednak z najbardziej rozpoznawalnej drużyny na świecie - Berni przyleci do nas aż z Monachium!

Start godzina 9:00.
Wstęp wolny!

Newsletter:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych dla Stadion Miejski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Słoneczna 1, 15-323 Białystok
gotowe