Aktualności

Dzień Dziecka na Stadionie Miejskim w Białymstoku

Spędzasz weekend w mieście? Przyjdź i skorzystaj z atrakcji przygotowanych specjalnie z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka.

 

Stadion Miejski w Białymstoku wyprzedza kalendarz i już 28 maja br. zaprasza wszystkie rodziny z dziećmi by świętować ten wyjątkowy dzień. Wstęp wolny!

  

Aby sprawić jak najwięcej przyjemności i uśmiechu wszystkim dzieciom zapraszamy od godziny 9:00  do 17:00 na Stadion Miejski w Białymstoku aby skorzystać z przygotowanych zabaw. Na wszystkich uczestników czekać będzie:

 

Dmuchane miasteczko – będzie można poskakać, pobrykać, wyszaleć się na kolorowym placu zabaw, zjechać z siedmiometrowej zjeżdżalni, sprawdzić swoją celność w bramce celnościowej, a także rozegrać mecz piłki nożnej na dmuchanym boisku.

 

Kącik malowania twarzy – tutaj każda z pociech poprzez kreatywnego animatora będzie miała namalowane na twarzy lub rączce swoje ulubione postacie z bajek lub inne ciekawe wzory.

 

Wirtualne gry – na specjalnie przygotowanych dwóch stanowiska do gry w PS3, będzie można zagrać m.in. w tenisa, kręgle, piłkę nożną czy spróbować swoich umiejętności w tańcu.

 

Stoisko gier planszowych – tutaj każdy z uczestników będzie mógł sprawdzić się w grach planszowych. Do wyboru mnóstwo gier o różnej tematyce i poziomie trudności. Wszystko to pod okiem doświadczonych animatorów sklepu „Pomysłowa Kredka”.

 

Turniej w tenisie stołowym – w turnieju udział będą brały dzieci z UKS Ósemka jak i te, które zgłoszą się do zapisów w dniu imprezy. Przeprowadzone zostaną również liczne konkursy. Zapisy do turnieju między 9:00-10:00, zabawy i  konkursy z tenisem stołowym rozpoczną się ok. 12:00.

 

Mini boiska – z myślą o najmłodszych, przygotowane zostaną mini boiska, gdzie nie zabraknie znakomitej zabawy pod okiem trenerów z Socatots.

 

Strzelectwo sportowe – każdy z chętnych będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności w strzelectwie, pod czujnym okiem trenerów UKS Kaliber.

 

Hitball – nowy typ sportu łączący w sobie klasyczną piłkę nożną i kontakt między zawodnikami znajdującymi się w ogromnych dmuchanych kulach. Nie zabraknie ogromnej dawki pozytywnego humoru. Zapraszamy wszystkie dzieci od 1,40 m wzrostu do gry w Hitball. Gra w systemie 4vs4 lub 5vs5. Dzieci niepełnoletnie - konieczna jest zgoda opiekuna na miejscu lub na formularzu dostępnym przed grą.

 

Turniej Franek CUP 2016 – dzieci z rodzicami będą mogli oglądać z trybun mecze drużyn młodzieżowych z całej Polski i zagranicy w ramach corocznego turnieju Tomasza Frankowskiego. Turniej będzie rozgrywany przez dwa dni 28-29.05.2016 r.

 

Streetball – turniej przeznaczony jest dla dzieci, młodzieży i dorosłych po wcześniejszym zgłoszeniu swego uczestnictwa. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.zubry.pl w zakładce aktualności.

 

Zwiedzanie – wszystkich obecnych zaprosimy do zwiedzania pomieszczeń piłkarskich.

 

Impreza „ Dzień Dziecka na Stadionie Miejskim” skierowana jest do całych rodzin. Zapraszamy serdecznie. Wstęp wolny! Więcej informacji pod numerem tel. 85 654 86 77, e-mail: dziendziecka@stadion.bialystok.pl

 

Patroni medialni:

 


 

Partnerzy:Newsletter:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych dla Stadion Miejski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Słoneczna 1, 15-323 Białystok
gotowe