Aktualności

Dni Otwarte Funduszy Europejskich na Stadionie

W najbliższą sobotę zapraszamy Państwa serdecznie na kolejną już edycję Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Jak co roku przygotowaliśmy w te święto wiele atrakcji - każdy będzie mógł wziąć udział w Otwartym Biegu Śniadaniowym z metą na murawie naszego obiektu, w Szachowych Mistrzostwach Województwa, pobawić się na dmuchanym placu zabaw a także obejrzeć mecz Futbolu Amerykańskiego.

 

„Otwarty bieg śniadaniowy”

 

Wszyscy chętni startują z dziedzińca Pałacu Branickich o godzinie 9.00 i wbiegają na stadion gdzie meta zostanie zainstalowana na wysokości murawy. Dystans to około 3,5 km. Po skończonym biegu uczestnicy będą mieć możliwość zwiedzania poziomu 0 gdzie znajduje się część piłkarska stadionu – szatnie drużyn Ekstraklasy.
Udział w biegu jest otwarty dla wszystkich bez wcześniejszych zapisów. Zbiórka będzie ok. 8.30 na dziedzińcu Pałacu Branickich.

 

„Szachowe Mistrzostwa Województwa”

 

Na poziomie I stadionu w tym czasie odbywać się będą Wojewódzkie Mistrzostwa Szachowe. Wszyscy chętni będą mogli kibicować dzieciom biorącym udział w zawodach.

 

„Dmuchany plac zabaw”

 

Na zewnątrz na terenie stadionu zostaną rozstawione dmuchane atrakcje dla najmłodszych (zjeżdżalnia, plac zabaw, bramka celności, boisko piłkarskie).

 

„Mecz Futbolu Amerykańskiego”

 

Na boisku bocznym Stadionu o godzinie 12.00 rozpocznie się mecz Lowlanders Białystok – Husaria Szczecin. Wstęp na mecz jest płatny.

Na terenie projektu istnieją udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.
Newsletter:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych dla Stadion Miejski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Słoneczna 1, 15-323 Białystok
gotowe