Aktualności

Coca-Cola Cup

Finał wojewódzki Coca-Cola Cup na boisku bocznym Stadionu Miejskiego w Białymstoku. Udział w nim wzięło 16 drużyn chłopców oraz 8 dziewcząt. W sumie zagrało 240 gimnazjalistów z terenu całego województwa podlaskiego.

 

Kiedy widzę piłkę, nie mogę nie zagrać. Wyjść na boisko to wspaniałe uczucie – mówiła wzruszona Edyta Komosa z Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Jaświłach.

 

Dziewczyna strzeliła dwa gole. Emocje były ogromne – młodzi piłkarze dawali z siebie wszystko na boisku, a kibice ich dopingowali.

 

- Gimnazjaliści walczą o awans do finału krajowego Coca-Cola Cup, który odbędzie się 20 czerwca w Gdańsku – wyjaśnił w imieniu organizatorów Jędrzej Hugo-Bader. – A jest o co, bo zwycięzcy pojadą na obóz treningowy do Madrytu.

 

Tymi szczęśliwcami zostali: dziewczęta z Gimnazjum Publicznego w Nurcu-Stacji oraz chłopcy z Publicznego Gimnazjum w Filipowie.

Newsletter:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych dla Stadion Miejski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Słoneczna 1, 15-323 Białystok
gotowe