Aktualności

Bayern Youth Cup 2018 na Stadionie Miejskim!

FC Bayern Youth Cup to piłkarski turniej młodzieżowy rozgrywany poza granicami Niemiec, a wygranie którego gwarantuje wyjazd na kilkudniowy obóz szkoleniowy do Monachium i treningi pod okiem najlepszych szkoleniowców świata. Dotychczas rozgrywany był w 7 krajach a w tym roku po raz pierwszy odbędzie się również jego polska edycja. Na miejsce rozgrywek wybrano Stadion Miejski w Białymstoku.

 

fc bayern youth cup bialystok

 

W turnieju rywalizować będą zespoły złożone z chłopców urodzonych w latach 2002 i 2003. Zgłaszać się mogą zarówno młodzieżowe kluby sportowe, szkolne drużyny jak i zawodnicy indywidualni. Rejestracja jest bezpłatna, więc każdy ma szansę na uczestnictwo. Zawody odbędą się 17 kwietnia.

 

Spośród wszystkich zawodników, którzy rywalizować będą w turnieju, reprezentant Bayernu Monachium wybierze 10 najlepszych, którzy w nagrodę wyjadą do stolicy Bawarii na pięciodniowy obóz, gdzie trenować będą pod okiem najlepszych trenerów na świecie i rozegrają mecz na Allianz Arenie czyli w miejscu, gdzie na co dzień występuje m.in. Robert Lewandowski!

 

Zasady zgłoszenia do turnieju opisane są TUTAJ.

 

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w zawodach.

 

 

Newsletter:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych dla Stadion Miejski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Słoneczna 1, 15-323 Białystok
gotowe