Aktualności

Amatorski Turniej Piłki Nożnej „EURO STADION 2016”

Lubisz aktywny wypoczynek i rywalizację? Kibicujesz na EURO i chciałbyś spróbować swoich sił w piłce nożnej? Masz dużo wolnego czasu podczas wakacji? Nie zwlekaj i już dziś zbierz swoją drużynę 6 zawodników, z którą weźmiesz udział w amatorskim turnieju piłki nożnej. Gwarantujemy dobrą zabawę, atrakcyjne miejsce zawodów oraz bardzo duża ilość nagród i upominków, które czekają na Uczestników.Turniej przeznaczony jest dla wszystkich chętnych dzieci z roczników 2000 – 2005.
Dopuszcza się udział młodszych dzieci.

Rozgrywki zostaną przeprowadzone w dwóch kategoriach wiekowych:
U 13 – dzieci urodzone w roku 2003 – 2005 i młodsze
U 16 – dzieci urodzone w roku 2000 – 2002

Termin zgłoszeń upływa 20.07.2016  

Formularz zgłoszeniowy do pobrania
Regulamin turnieju do pobrania
Oświadczenie rodzica

Każda z drużyn musi posiadać nazwę, składać się minimalnie z 6 grających zawodników (5 + bramkarz), rezerwowych oraz pełnoletniego opiekuna lub trenera.

Poprawnie wypełniony formularz należy przesłać na adres euro@stadion.bialystok.pl lub dostarczyć osobiście do sekretariatu Stadionu Miejskiego w Białymstoku, ul. Słoneczna 1

Informacje pod numerem telefonu 85 654 86 77

Miejscem rozgrywania turnieju będzie boisko ze sztuczną murawą, mieszczące się przy Stadionie Miejskim w Białymstoku, ul. Słoneczna 1.

Terminy rozgrywek ustalane będą indywidualnie, od poniedziałku do piątku w miesiącach lipiec – sierpień, w godzinach 08:00 – 15:30. 

Pierwsze mecze rozpoczną się 25.07.2016, natomiast kolejne terminy zostaną ustalone przez organizatora w oparciu o liczbę zgłoszonych drużyn oraz dostępność boiska. Terminy zostaną podane na stronie internetowej www.stadion.bialystok.pl.

Partnerzy medialni:

                           

Newsletter:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych dla Stadion Miejski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Słoneczna 1, 15-323 Białystok
gotowe