Aktualności

2 Festiwal Piwa BEERSTOK

Kilkanaście tysięcy litrów piwa znów poleje się podczas 2 Festiwalu Piwa BEERSTOK na Stadionie Miejskim w Białymstoku! Mieszkańcy podlaskiego, i nie tylko, polubili piwo rzemieślnicze, ale też stworzyli niezapomnianą atmosferę podczas poprzedniej edycji.

Po raz drugi swoją ofertę podczas festiwalu przedstawią polskie browary rzemieślnicze m.in. Brovca z Siemiatycz, Jan Olbracht z Piotrkowa Trybunalskiego, krakowski Kazimierz, Browar Amber, z mazowieckiego przyjadą Browar Beer Bros oraz Browar Hopium.
Nie zabraknie również oferty lokalnych browarów: Browar Waszczukowe, Browar Markowy, czy Browar Biały.
Po raz pierwszy na festiwalu pojawią się takie browary jak: wBrew, Za Miastem, Rzeka Piwa, Browar Fuzja, Browar Kormoran.

Tradycją piwną naszych festiwali jest specjalnie warzone PIWO FESTIWALOWE, a uwarzy je Browar WASZCZUKOWE we współpracy z organizatorem imprezy CTPiK.
Podczas imprezy zakupić będzie można oficjalne szkło (Snifter z Krosna, limitowana ilość) o pojemności 330ml z nadrukiem logo festiwalu. Dostępne będą również koszulki i torby sygnowane logiem imprezy.

Pyszne potrawy kuchni z różnych stron świata.
Food Truck Strefa.
Na uczestników imprezy czekać będą strefy gier i zabaw.
Przedstawiciele POT PSPD podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem związanym z warzeniem piwa w warunkach domowych. Na scenie festiwalowej odbędzie się wiele ciekawych rozmów z piwowarami, prelekcje tematyczne.
Dwa dni degustacji, wspaniałej zabawy w miłej atmosferze - to najlepsza opcja na czerwcowy weekend!

Centrum Targowe Pomorza i Kujaw zaprasza do strefy VIP czerwonej na terenie Stadionu Miejskiego w Białymstoku przy ul. Słonecznej 1 w dniach 22-23 czerwca. 

Termin imprezy:
2018-06-22 - 2018-06-23

 

Festiwal czynny dla odwiedzających:

piątek godz. 15:00  24:00
sobota godz. 12:00 – 23:00


Wstęp: 10,00 zł / bilet całodniowy

 

za bialystokonline.pl

 

Newsletter:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych dla Stadion Miejski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Słoneczna 1, 15-323 Białystok
gotowe