Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 03/08/2021

  Targi biznesowe tylko na Stadionie Miejskim w Białymstoku – dowiedz się dlaczego 

  subheader-image

  Organizacja wydarzeń biznesowych to spore wyzwanie. Niezbędne jest nie tylko merytoryczne przygotowanie, ale również znalezienie miejsca, które pomieści odpowiednią liczbę osób, a do tego będą w nim komfortowe warunki. Warto również, aby było to miejsce, do którego wszyscy zaproszeni będą mogli dojechać bez większych utrudnień. Właśnie dlatego organizując targi biznesowe czy inne wydarzenie branżowe, warto wziąć pod uwagę Stadion Miejski w Białymstoku. Czym się wyróżnia to miejsce?

  Obszar z ogromnym potencjałem

  Organizacja wydarzeń, na które będzie zaproszonych wiele osób, na przykład wspomnianych targów biznesowych to spore wyzwanie, które wymaga odpowiednio dużej przestrzeni. Obszar, który oferuje Stadion Miejski w Białymstoku to jeden z powodów, dla których warto wziąć to miejsce pod uwagę. W zależności od tego, dla ilu osób przeznaczone są targi, inwestorzy mogą skorzystać z nowoczesnych przestrzeni, których powierzchnia wynosi od 500 m2 aż do prawie 9000 m2. Co więcej, infrastruktura pozwala na komfortowe rozplanowanie działań, które odbędą się podczas targów, ponieważ składa się z trzech poziomów.

  Oprócz tego organizatorzy mają również do dyspozycji promenadę znajdującą się na zewnątrz, dzięki czemu w obiekcie można urządzić targi niezależnie od pory roku, liczby gości, a nawet innych imprez kulturalnych odbywających się w tym samym czasie. Warto także wspomnieć, że do Stadionu Miejskiego w Białymstoku przynależy również parking, którego powierzchnia wynosi około 25000 m2, dzięki czemu zarówno wystawcy, jak i goście nie muszą się martwić o to, gdzie zostawią samochód.

  Co sprawia, że udział w targach biznesowych na Stadionie Miejskim w Białymstoku jest komfortowy?

  Oprócz ogromnej przestrzeni, inwestorzy, którzy decydują się na organizację targów biznesowych, mogą liczyć również na profesjonalne wsparcie personelu w organizacji wydarzenia. Co więcej, przybyli goście z pewnością będą czuli się komfortowo dzięki temu, że każdy poziom jest klimatyzowany. Dodatkowo zarówno stadion, jak i parking są przyjazne dla osób niepełnosprawnych, więc podczas targów mogą się komfortowo przemieszczać po obiekcie. Co więcej, na terenie stadionu znajdują się również sale konferencyjne, które w razie potrzeby również mogą być zagospodarowane podczas organizacji targów biznesowych.