Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 01/02/2021

  Rodzaje imprez, jakie można zorganizować na Stadionie Miejskim w Białymstoku

  subheader-image

  Stadiony kojarzone są przede wszystkim z organizacją imprez sportowych. Doskonale sprawdzają się jednak także przy innego rodzaju wydarzeniach, zwłaszcza artystyczno-rozrywkowych.

  Imprezy kulturalne

  Świetna akustyka, zadaszenie dla gości, a także najnowocześniejsza infrastruktura, to główne czynniki sprawiające, że stadiony są doskonałymi miejscami do organizacji imprez kulturalnych. Przykładem jest nasz Stadion Miejski w Białymstoku, który cieszy się mianem największego oraz najnowocześniejszego tego typu obiektu w północno-wschodniej części Polski.

  Dzięki rozwiniętej infrastrukturze oraz doświadczeniu naszych pracowników zarządzających obiektem, to doskonałe miejsce do zorganizowania m.in.:

  • festiwali,
  • kabaretonów,
  • spektakli,
  • koncertów muzycznych.

  Imprezy integracyjne

  Właściciele przedsiębiorstw doskonale wiedzą, jak ważne jest budowanie lojalności pracowników i ich zaufania względem firmy. Również w tym celu organizowane są imprezy integracyjne, które można zaplanować także na Stadionie Miejskim w Białymstoku.

  Stadion to przecież nie tylko murawa i otaczające ją trybuny, które mogą w bardzo komfortowych warunkach pomieścić nawet kilka tysięcy osób. To również liczne wygodne i dobrze wyposażone sale konferencyjne. Do zagospodarowania dostępny jest dodatkowo teren wokół obiektu. Przedsiębiorstwa mogą wykorzystać go w celu organizacji imprezy integracyjnej swojego zespołu, zwłaszcza w miesiącach letnich.

  Imprezy rekreacyjne

  Nasz obiekt stadionowy doskonale sprawdzi się również w przypadku organizacji imprez rekreacyjnych. Są to wszelkiego rodzaju wydarzenia, które mają na celu angażowanie lokalnej społeczności, poprzez udział w ciekawych widowiskach. Wstęp na takie wydarzenia zazwyczaj jest bezpłatny, dlatego cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców, jako sposób na przyjemne spędzanie wolnego czasu.

  Nasze doświadczenie w zakresie organizacji tego typu wydarzeń jest udokumentowane. Z tego też powodu możemy doradzić Partnerom najlepsze możliwości zagospodarowania obiektu na takie imprezy oraz wdrożyć sposoby na zaangażowanie odwiedzających.

  Jak widać Stadion Miejski w Białymstoku to obiekt, który doskonale sprawdzi się przy organizacji różnego rodzaju imprez, nie tylko sportowych. Jeśli są Państwo zainteresowani z korzystaniem z tego typu oferty, zachęcamy do kontaktu.