Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 16/05/2023

  Jakie są najpopularniejsze formy reklamy outdoorowej?

  subheader-image

  Reklama zewnętrzna jest skutecznym sposobem na wyróżnienie marki w przestrzeni miasta, dotarcie do dużej liczby odbiorców i promowanie produktu lub usługi. Jest to ważna część każdej strategii marketingowej, ponieważ pomaga stworzyć świadomość marki i zwiększyć sprzedaż. Istnieje wiele różnych form reklamy outdoorowej, a każda z nich ma swoje specyficzne cechy.

  Co warto wiedzieć o billboardach?

  Billboardy są jedną z najbardziej popularnych form reklamy zewnętrznej. Są to duże, widoczne z daleka plakaty, posiadające zazwyczaj atrakcyjną grafikę i tekst reklamowy. Billboardy są zwykle umieszczane w miejscach o dużym natężeniu ruchu, takich jak autostrady, główne skrzyżowania i centra handlowe. Jeśli chcesz wynająć powierzchnię reklamową w Białymstoku, skontaktuj się z nami! Billboardy są bowiem skutecznym sposobem na dotarcie do dużej liczby osób i pomogą Ci szybko wypromować produkt lub usługę.

  Czym jest reklama citylight?

  Citylighty to kolejna popularna forma reklamy outdoorowej. Są to panele umieszczone za podświetlaną szybą, lokowane najczęściej na przystankach autobusowych, na rogach ulic lub w przejściach podziemnych. Citylighty są mniejsze niż billboardy, ale nadal stanowią świetny sposób na dotarcie do szerokiego grona odbiorców.

  Gdzie umieszczana jest reklama wielkoformatowa?

  Rozmiar reklamy wielkoformatowej jest znacznie większy od typowego billboardu i najczęściej przekracza 100 m2. Nośnik tego rodzaju stosowany jest na elewacjach remontowanych bądź czekających na rozbiórkę budynków. Do najbardziej pożądanych lokalizacji należą wieżowce, które widoczne są z ogromnej odległości. Reklama wielkoformatowa wykazuje świetną skuteczność, a przy tym poprawia estetykę miasta poprzez ukrycie nieatrakcyjnego wyglądu obiektów w trakcie wykonywania prac budowlanych.