Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 28/10/2021

  Jak zorganizować imprezę na stadionie?

  subheader-image

  Nowoczesne obiekty sportowe to nie tylko miejsce, gdzie mogą odbywać się mecze i wszelkiego rodzaju wydarzenia związane z rywalizacją między zawodnikami, ale także wymarzona przestrzeń do wykorzystania na wiele innych sposobów – zorganizowanie targów, pokazów, jak również szkoleń, konferencji i bankietów. Jedną z ciekawszych możliwości jest też urządzenie imprezy na stadionie. Przekonaj się, na jakiego rodzaju eventy można wynająć stadion i dlaczego warto to zrobić właśnie tam.

  Jakie imprezy można urządzić na stadionie?

  Stadion to miejsce, które zapewnia bardzo duży komfort i z powodzeniem może być wykorzystane do organizacji większej lub mniejszej imprezy. W grę wchodzą m.in. wszelkiego rodzaju wydarzenia i spotkania firmowe, urządzane z okazji ważnych zdarzeń – premiery nowego produktu, rocznicy działania przedsiębiorstwa czy eventu dla ważnych klientów lub współpracowników. Stadion to nie tylko miejsce na wystawny bankiet, ale także możliwość połączenia uroczystości z koncertem, dowolnymi atrakcjami czy częścią szkoleniowo-konferencyjną. Bardzo dobrym pomysłem będzie urządzenie imprezy integracyjnej lub pikniku rodzinnego. Warto pamiętać, że na stadionie mogą się odbywać nie tylko wydarzenia przygotowywane dla dużej liczby uczestników, ale także spotkania kameralne przeznaczone dla kadry zarządzającej czy wybranego działu.

  Dlaczego warto wybrać stadion?

  Największymi atutami stadionu jest jego niepowtarzalna atmosfera, różnorodność dostępnych przestrzeni i pomieszczeń, a także znakomita infrastruktura. Do organizacji imprezy można wykorzystać jedną z 12 sal położonych na różnych kondygnacjach obiektu, w tym z widokiem na murawę, a także tereny zielone. Pomieszczenia, z których można skorzystać to powierzchnie od 25 do 1300 m2, mieszczące w zależności aranżacji powierzchni od 7 do ponad 400 osób. Decydując się na imprezę plenerową, można zaprosić nawet kilka tysięcy osób. Ważna będzie także możliwość korzystania z przestronnego parkingu oraz pełnej obsługi gastronomicznej wydarzenia.