Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 20/06/2022

  Dotrzyj do wielu klientów – reklamuj się na stadionie

  subheader-image

  Reklama umożliwia dotarcie do klientów, którzy będą zainteresowani naszą ofertą. Jednak na dzisiejszym konkurencyjnym rynku bardzo ważne jest wyszukiwanie niestandardowych, nieszablonowych i ciekawych form reklamy, dzięki czemu zostaniemy lepiej zapamiętani i więcej osób skorzysta z tego, co oferujemy. Jednym z rozwiązań jest reklama na stadionie.

  Dlaczego warto zdecydować się na reklamę za stadionie?

  Jest ona rozwiązaniem powszechnie dostępnym, które doskonale sprawdzi się zarówno w reklamowaniu firm lokalnych, jak i tych większych, ogólnopolskich. Reklama na stadionie, na którym regularnie odbywają się najróżniejsze wydarzenia i imprezy, nie tylko sportowe, zostanie z pewnością zauważona przez szerokie grono odbiorców. Z pewnością zostaniemy przez nich zapamiętani i nawet jeśli nie od razu, to jednak z naszej oferty skorzystają. Pamiętajmy, że reklama na stadionie może być widoczna przez cały czas w formie różnych banerów, może również wyświetlać się w czasie różnorodnych organizowanych tak wydarzeń. Taka reklama kojarzy się pozytywnie, bo ludzie przychodzą na stadion w celach rozrywkowych.

  Dobrze jeśli nasza reklama stadionowa zostanie przygotowana przez profesjonalną firmę, która zoptymalizuje ją w taki sposób, aby trafiała do naszych odbiorców i była przez nich zauważona. Niekiedy możliwe jest również np. rozdawanie promocyjnych gadżetów w czasie takich wydarzeń, one również, ponieważ zostaną zabrane do domu, pomogą klientom nas zapamiętać.

  Jak rozpocząć reklamowanie się na stadionie?

  W tym celu musimy skontaktować się z zarządem wybranego stadionu. Informacje kontaktowe znajdują się zwykle na stronach internetowych, więc nie powinno to stanowić dla nas absolutnie żadnego problemu. Wówczas możemy dowiedzieć się szczegółów dotyczących reklamy w danym obiekcie, możemy też wybrać i zarezerwować opcję i czas dla siebie, a następnie dostarczyć niezbędne materiały. Dzięki temu nasza reklama pojawi się na stadionie w odpowiednim oczekiwanym przez nas czasie.