Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 23/05/2023

  Czego nie może zabraknąć na eleganckim bankiecie?

  subheader-image

  Organizacja bankietu firmowego wymaga dokładnego planowania, aby każdy szczegół był w pełni dopracowany. Wystrój sali, wyposażenie oraz jedzenie to najważniejsze elementy udanej imprezy. W tym artykule przybliżymy każdy z nich.

  Adekwatna dekoracja sali

  Dekorowanie sali na bankiet firmowy jest niezbędne do nadania wydarzeniu pożądanego charakteru. Wystrój sali, w której ma się odbyć elegancki bankiet, powinien być odpowiedni do danej okazji. Może on obejmować takie dodatki, jak obrusy, bukiety kwiatów czy dekoracje ścienne. Ważne jest również, aby zastanowić się, w jaki sposób zastosowane barwy będą wpływać na nastrój wydarzenia. W przypadku firmowego eventu można wykorzystać kolory związane z marką.

  Jaki sprzęt jest potrzebny na bankiecie?

  Sprzęt wykorzystywany podczas bankietu firmowego powinien odpowiadać liczbie gości i rodzajowi imprezy. W skład koniecznego wyposażenia wchodzą krzesła, stoły, sprzęt audiowizualny, a także właściwie dobrane oświetlenie. Od wielu lat pomagamy w dekoracji sal bankietowych w Białymstoku i doskonale wiemy, że na wygodę gości i możliwość swobodnego prowadzenia rozmów wpływa również zastosowany układ mebli.

  Bankiet a kwestia posiłków

  Jedzenie stanowi najważniejszy element firmowego bankietu. Powinno być ono wysokiej jakości i dostosowane do preferencji gości. Dobrą praktyką jest zaoferowanie uczestnikom zróżnicowanych przystawek, następnie dania głównego, deserów i napojów. Często posiłki na bankiecie zorganizowane są w formie bufetu. Przygotowując menu, należy uwzględnić ograniczenia dietetyczne gości i ich ewentualne alergie pokarmowe. Podczas tego rodzaju imprez doskonale sprawdzają się tradycyjne potrawy wzbogacone o dania regionalne. Istotne jest także to, by posiłki były serwowane przez doświadczonych pracowników.