Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 06/05/2021

  5 powodów, dlaczego Stadion Miejski w Białymstoku to idealne miejsce imprez kulturalnych

  subheader-image

  Organizacja imprez kulturalnych jest dużym wyzwaniem. Jednak przed rozpoczęciem działań związanych z poszukiwaniem cateringu, fotografa czy innych niezbędnych usług, należy wybrać odpowiednie miejsce, w którym odbędzie się planowane wydarzenie. Ważna jest przede wszystkim dostępna przestrzeń, ale również lokalizacja i atrakcyjność obiektu. Właśnie dlatego jednym z miejsc, w których warto zorganizować imprezę kulturalną, jest Stadion Miejski w Białymstoku. Jakie zalety ma ten obiekt i dlaczego warto wziąć go pod uwagę?

  Ogromny teren i wielofunkcyjność

  Miejsce, w którym organizowana jest impreza kulturalna, powinno mieć dużą powierzchnię i odpowiednią liczbę miejsc siedzących. Stadion Miejski w Białymstoku jest miejscem, w którym można zorganizować wydarzenie niezależnie od tego, ile osób na nie przyjdzie, ponieważ znajdują się tam aż 22372 miejsca siedzące na trybunach. Powierzchnia widowni ma ponad 15 tysięcy metrów kwadratowych, a murawa ponad 7 tysięcy.

  Ogromną zaletą Stadionu Miejskiego w Białymstoku jest również jego wielofunkcyjność. Jego przestrzeń została przystosowana do tego, by organizować tam imprezy o różnym charakterze. Z uwagi na potencjał miejsca mogą tam być organizowane nie tylko imprezy sportowe, ale również imprezy kulturalne, na przykład koncerty, festiwale czy targi. Mogą się tam odbywać również spotkania branżowe, na przykład targi czy szkolenia.

  Lokalizacja, nowoczesność i miejsca parkingowe

  Jednym z ważniejszych czynników, które należy wziąć pod uwagę podczas organizacji imprezy kulturalnej, jest jej lokalizacja. Stadion Miejski jest dobrze skomunikowany z centrum Białegostoku, dzięki czemu łatwo do niego dojechać. Oprócz tego wyróżnia się też tym, że jest jedynym takim obiektem w północno-wschodniej Polsce. Dzięki temu również osoby spoza miasta chętnie zjawią się na festiwalu czy innej imprezie, która będzie tam organizowana.

  Problemem nie jest również dojazd samochodem, ponieważ na terenie Stadionu znajduje się aż 950 miejsc parkingowych, a dodatkowo 80 miejsc parkingowych dla autokarów. Stadion Miejski w Białymstoku jest również bardzo nowoczesnym miejscem. Osoby, które biorą udział w wydarzeniach, które są tam organizowane, mają dostęp do Wi-Fi, a na Stadionie działa klimatyzacja.