• EN
 • 09/08/2019

  XIII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

  W dniach 17-18 sierpnia 2019 rokuw imieniu swoim i Organizatoraów mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Stadion Miejski w Białymstoku (teren boiska bocznebo oraz teren zielony) na XIII Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych,a także:

  sobota    17.08.2019   II Krajową Wystawę Psów Myśliwskich 
  niedziela 18.08.2019  IX Krajową Wystawę 2 grupy FCI pinczerów, sznaucerów i psów molosowatych

  Na wystawy zgłoszono ponad 2000 psów, spodziewamy się gościć wystawców z ich czworonożnymi przyjaciółmi, nie tylko z całej Polski – ale również z Litwy, Białorusi, Rosji, Łotwy, Estonii, Finlandii, Wielkiej Brytanii, Danii, Francji, Włoch, Austrii, Niemiec, Szwecji, Słowacji, Tajwaniu oraz USA.
  Oceny na ringach dokonają międzynarodowi sędziowie kynologiczni, specjaliści i hodowcy z Polski, Finlandii, Fancji, Chorwacji, Ukrainy, Słowacji, Estonii, Czech oraz Serbii. Towarzyszyć im będą asystenci kynologiczni oraz sympatycy psów zaangażowani w to święto kynologii.
  Każdy miłośnik kynologii na pewno znajdzie dla siebie coś interesującego. 

  Z myślą o młodych kynologach i przyszłych wystawcach zostanie przeprowadzony konkurs „Młodego Prezentera”. Konkurencja Młody Prezenter ma na celu ocenę sposobu prezentowania psa na wystawie, ma służyć edukacji kynologicznej młodziey. W tej konkurencji sędzia nie ocenia psa tylko umiejętności człowieka, jego stosunek do zwierzęcia, łatwośćnawiązania kontaktu z psem i profesjonalne jego zaprezentowanie. W niedzielę 18.08.2019 przewidziano dla widzów pokazy wyszkolenia psów w zakresie posłuszeństwa i obrony.

  Każdy dzień wystawy kończyć będą 
  konkurencje finałowe: wybór Najpiękniejszego Psa Oddziału Białystok, Najpiękniejszego Psa Ras Polskich, Najpiękniejszy Pies Użytkowy, Najpiekniejszej Pary oraz Grupy Hodowlanej, Najpiękniejszego Młodszego Szczenięcia, Sczenięcia, Weterana, Juniora oraz najpiękniejszego przedstawiciela poszczególnych grup FCI. 
  W niedzielę na wystawie Międzynarodowej zostanie wybrany Najpiękniejszy Pies Wystawy, czyli Zwycięzca Best in Show.

  Godz. 10.00-17.00 
  Bilety: 
  10zł normalny
  5zł ulgowy 

  Wjazd na parking dla publiczności jest bezpłatny.

  Więcej informacji na stronie internetowej Organizatora: klik