Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 23/08/2018

  UP TO DATE 2018 ponownie zagości #NaStadionie

  subheader-image

  UP TO DATE festival po raz kolejny zagości na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Jeden z najlepiej ocenianych festiwali muzyki elektronicznej, podobnie jak w ubiegłych latach, w weekend 7-9.09 będzie bawił publikę w naszych progach. 

  Tym, którzy po raz pierwszy stykają się z Up To Date Festival przypominamy – nie jest to zwykły festiwal muzyczny, a jego systematyczny rozwój jest bez wątpienia wynikiem niebanalnej promocji, która stała się głównym magnesem festiwalu zarówno dla fanów muzyki jak i miłośników nieszablonowych wydarzeń kulturalnych.

  Up To Date Festival zawsze unikał programowania swoich wydarzeń na skróty. Kluczem do osiągnięcia zamierzonego efektu nigdy nie były po prostu najpopularniejsze nazwiska. Po ośmiu latach prezentacji tego co w elektronice i rapie legendarne, najciekawsze i najbardziej fascynujące, Festiwal może dziś pochwalić się lojalną i wymagającą publicznością. Ciekawość tego, co spotka nas po dotarciu na miejsce koncertów jest jednym z największych magnesów tego wydarzenia, który przyciąga do Białegostoku rekordową jak na lokalne wydarzenia publiczność spoza Białegostoku.

  Bilety -> KLIKNIJ 

  UP TO DATE 2018