Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 08/10/2019

  Targi Białystok – targi (budowlane, ślubne, pracy, książki)

  subheader-image

  Targi w Białymstoku to różnorodne imprezy branżowe, na które uczestnicy czekają cały rok!

  Stadion Miejski w Białymstoku to największy i najnowocześniejszy obiekt w północno-wschodniej Polsce. Wielkość i różnorodność dostępnych na obiekcie przestrzeni oraz możliwość niemal dowolnej ich aranżacji, pozwala wystawcom na zorganizowanie niepowtarzalnych wystaw.

  Oferujemy szeroki zakres wynajęcia powierzchni wystawienniczej:

  • Poziom I – Strefa VIP czerwona – ok. 1300 m2, z doskonałym widokiem na murawę oraz możliwością dowolnej aranżacji,
  • Poziom II – Stefa MEDIA żółta – ok. 600 m2, z widokiem na parking, z możliwością dowolnej aranżacji,
  • Przestronna promenada – ok. 6748 m2
  • Bezpłatny parking na 1000 miejsc.

  Zróżnicowana pod kątem powierzchni oraz aranżacji oferta wynajmu powierzchni umożliwia zorganizowanie każdego rodzaju spotkań konferencyjnych, targowych czy biznesowych. Jeśli chcą Państwo zorganizować wydarzenie takie jak targi Białystok jest idealnym miastem. Białystok, jako stolica województwa jest świetnie skomunikowany z innymi miejscowościami, dzięki czemu można liczyć na przyjazd zainteresowanych osób z całego regionu. Jest to największe miasto w województwie, co sprawia że można dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców. Dotychczas przygotowywane targi w Białymstoku przyciągały nawet kilka tysięcy uczestników. Zaprezentowało się przed nimi setki wystawców. Dodatkowym atutem Stadionu jest aż 1000 miejsc parkingowych, z których można skorzystać w dniu wydarzenia.

  Wszystkie szczegóły dotyczące wyglądu czy umiejscowienia targów w Białymstoku są na bieżąco konsultowane z naszymi klientami. Dzięki temu wystawcy mogą spokojnie zająć się przygotowywaniem własnych stoisk i aranżacją wynajmowanej powierzchni. Na miejscu nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby wszystko przebiegało szybko i bezproblemowo

  Do dyspozycji wystawców oddajemy personel techniczny, dbający o istotne dla organizacji targów elementy udostępnianej przestrzeni. Stała kontrola gwarantuje, że wystawy nie napotkają żadnych problemów w funkcjonowaniu.

  Ze względu na różnorodny charakter wystaw (pod względem długości trwania czy potrzebnego miejsca) wycena targów w Białymstoku przygotowywana jest indywidualnie lub na podstawie dostępnego cennika.

  Jeśli planują Państwo zorganizować profesjonalne targi Białystok jest miejscem, w którym można urządzić wystawę na światowym poziomie. Serdecznie zachęcamy do współpracy. Kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo, można otrzymać więcej informacji o ofercie. Służymy także doradztwem w zakresie organizacji.

  Targi spożywcze

  W przestrzeniach stadionu mogą z powodzeniem odbywać się targi spożywcze, podczas których swoją ofertę prezentują producenci i dystrybutorzy żywności. Targi spożywcze to idealne miejsce zarówno dużych koncernów spożywczych, jak i małych firm związanych z regionem. Jest to jedyna taka okazja, aby poznać nowe smaki, nawiązać kontakty handlowe czy złożyć zamówienia w okazyjnych cenach.

  Targi mieszkaniowe

  Targi mieszkaniowe z kolei, cieszą się zainteresowaniem ogromnej rzeszy osób poszukujących wymarzonego lokum. Przyciągają one zarówno tych, którzy chcą kupić swoje pierwsze mieszkanie, rodziny potrzebujące więcej przestrzeni, jak i przedsiębiorców szukających lokalu pod inwestycję.

  Targi ślubne

  Stadion to doskonałe miejsce do organizacji tragów ślubnych, będących odpowiedzią na potrzeby par, które czeka przygotowanie przyjęcia weselnego. Często poszukują nietuzinkowych sposobów na organizację tego najważniejszego dnia w życiu. Możliwość zobaczenia najnowszych trendów mody ślubnej, spotkania z wedding planner’ami i wieloma firmami, dzięki którym ślub i wesele nie powielą gotowych schematów, ale nabiorą niepowtarzalnej, wymarzonej oprawy – to właśnie cel targów ślubnych.

  Targi pracy

  Targi pracy to natomiast idealna okazja do spotkania osób poszukujących pracy z firmami potrzebujących pracowników. Takie wydarzenie jest dedykowane wszystkim, którzy są gotowi na nowe wyzwania zawodowe lub po prostu chcą być na bieżąco z ofertami przedsiębiorstw, aby odpowiednio pokierować swoją ścieżkę kariery. Na targi pracy licznie przybywają nie tylko studenci i absolwenci, ale też doświadczeni specjaliści, którzy chcą znaleźć dobrą, satysfakcjonującą pracę.

  Targi turystyczne

  Do zaprezentowania się na targach turystycznych zachęcamy wszelkie firmy działające w branży turystycznej. To niepowtarzalna możliwość integracji i kreowania nowych standardów w turystyce. Ważną częścią takich targów mogą być spotkania z podróżnikami oraz ciekawe prelekcje i wykłady, które na pewno zainteresują poszukiwaczy przygód.

  Zapraszamy do kontaktu:

  e-mail: biznes@stadion.bialystok.pl