Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 19/04/2018

  Stadion Miejski w Białymstoku zmienia się dla Was!

  subheader-image
  Na Stadionie Miejskim w Białymstoku wprowadzona została nowa oferta zwiedzania. Przy współpracy z Tomaszem Frankowskim, Jagiellonią Białystok, Polskim Związkiem Piłki Nożnej, Podlaskim Związkiem Piłki Nożnej przygotowane zostały nowe atrakcje, dzięki którym każdy będzie mógł poczuć ducha sportowej rywalizacji. 

  Stadion Miejski w Białymstoku

  Nowa oferta obejmie:

  – galerię sław prezentującą wystawę koszulek oraz pamiątek Tomasza Frankowskiego,

  – galerię zdjęć z budowy Stadionu Miejskiego,

  – galerię zdjęć i medali z najważniejszych wydarzeń ostatnich lat Jagiellonii Białystok,

  – szatnię zawodniczą Reprezentacji Polski w strefie gości,

  – klub Jagiellonia Białystok przygotował aranżację szatni zawodniczej gospodarzy.

  – Cieszymy się bardzo, że nasz stadion jako arena piłkarska, jest naturalnym miejscem prezentacji osiągnieć sportowych takich osobowości jak na przykład Tomasz Frankowski. Zapraszam do licznego odwiedzania naszego pięknego obiektu – powiedział Tadeusz Truskolaski, Prezydent Miasta Białegostoku.

  Głównym celem wprowadzonych zmian jest uatrakcyjnienie oferty zwiedzania oraz promocja sportu
  i zdrowej rywalizacji w szczególności wśród dzieci i młodzieży. W 2017 roku z oferty zwiedzania skorzystało 4 000 osób. Największą grupę stanowiły dzieci do lat 7, które zwiedzają obiekt bezpłatnie.

  Stadion Miejski w Białymstoku

  – Stadion Miejski jest otwarty dla wszystkich, którzy chcą żyć aktywnie, realizować swoje pasje oraz ciekawie spędzać swój wolny czas dlatego mamy nadzieję, że nowa oferta zwiedzania spotka się zainteresowaniem wszystkich mieszkańców naszego miasta i nie tylko – powiedział Adam Popławski, prezes spółki Stadion Miejski.

  Trasa zwiedzania obejmuje zakątki i lokalizacje, które nie są dostępne podczas pobytu na stadionie w czasie rozgrywanego meczu. Zwiedzanie daje możliwość wejścia tunelem na boisko przeznaczonym dla piłkarzy, odpoczynek na ławce rezerwowych oraz dotknięcia murawy, na której rozgrywane są mecze Ekstraklasy. Czas trwania wycieczki wynosi do 1 godziny. Koszt biletu ulgowego oraz dla grup zorganizowanych powyżej 7 roku życia wynosi tylko 3,5 zł od osoby. Dzieci do lat 7 oraz osoby niepełnosprawne mogą zwiedzać obiekt bezpłatnie. Każda wycieczka odbywa się w towarzystwie przewodnika. Oferta zwiedzania dostępna jest dla wszystkich chętnych w określonych terminach, dlatego niezbędna jest wcześniejsza rezerwacja. Szczegółowych informacji udziela Dział Organizacji Imprez – tel.: 533 735 166, e-mail: organizacje@stadion.bialystok.pl.

  Zapraszamy również do obejrzenia naszej fotorelacji z tego wydarzenia.