Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 15/02/2016

  Sezon 2016 w rajdach rozpoczęty na Stadionie

  subheader-image

  Sezon 2016 w rajdach samochodowych na Podlasiu oficjalnie rozpoczęty. W sobotę na parkingu głównym Stadionu Miejskiego odbyła się I runda samochodowych Mistrzostw Białegostoku.

  Mimo zmiennej aury podczas 4 rundowych zmagań niezmienne było to, co najważniejsze  z punktu widzenia kierowców – bardzo dobry stan nawierzchni, co zgodnie podkreślali zapytani na tę okoliczność uczestnicy sobotniego wyścigu. Bardzo dużo pochwał ze strony kierowców padło pod adresem autora trasy sobotniego wyścigu, Wiceprezesa Automobilklubu Podlaskiego Pana Piotra Bagniuka.

  Licznie zgromadzona publiczność, z bardzo bliskiej odległości, mogła podziwiać zmagania 65 załóg przede wszystkim z Białegostoku, ale również m.in. z Bielska Podlaskiego, Moniek, Sokółki, Wysokiego Mazowieckiego, Suwałk, Warszawy oraz Litwy. Sobotnia rywalizacja zakończyła się uroczystym wręczeniem pucharów dla najlepszych kierowców i team’ów w pięknej scenerii Stadionu Miejskiego.

  Organizatorzy sobotnich zmagań, Stadion Miejski w Białymstoku oraz Automobilklub Podlaski składają podziękowania dla wszystkich osób, które wzięły udział w rajdzie i życzą udanego sezonu 2016!

  Do zobaczenia na Stadionie przy okazji kolejnego wyścigu.

  Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z tego wydarzenia.